Tamara Vagenasová

Profil realitního makléře

+420 608 022 598

Vystudovala jsem gymnázium v Českých Budějovicích. Od roku 1982 jsem žila se svým manželem v Řecku a po svém návratu jsem v roce 2002 nastoupila do realitní kanceláře RK Stejskal.cz. Splňuji všechny podmínky pro výkon svého povolání podle nového realitního zákona. Vážím si svých klientů a každému obchodu se věnuji s plným nasazením. Pokud prodáváte či pronajímáte nemovitost, neváhejte se na mě obrátit. Těším se na naši budoucí spolupráci.

Tamara Vagenasová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu se sídlem Rožnovská 779, 373 82, Boršov nad Vltavou - Poříčí, IČ 70673373

Poptat makléřeNemovitosti makléře
 

Reference spokojených klientů

HI

Hi Tamara
What charming guys you brought with you – Vladimír Mařinec, Tadeáš Vaverka – a credit to your company they certainly are. You really deserve to sell this house and I know in my heart you are going to – my son is also extremely impressed with your professionalism and once the green kamna photo is on and you explain to me what the &amp means I plan to forward your links to all my british friendswho live in CZ – a few of whom own lovely stateks in the area and hopefully my recommendation will have a knock-on effect and bring you more clients in the future. As they are all British – the fact that your english is close to perfect will be a huge advantage in your favour as well.
You are indeed a very valuable ‚asset‘ to RK Stejskal.cz. Thank you once again. (Can you clarify the above when you have the time Tamara).

PM

Dobrý den paní Vagenasová,
Chtěl bych Vám aspoň tuto formou poděkovat za velice profesionální a lidský přístup, kterým jste nás prováděla při koupi nemovitosti, konkrétně chat v Pašovicích. Rád bych aby se toto poděkování a pochvala dostala do rukou Vašemu nadřízenému. Pokud nějakého máte klidně mi pošlete emailový odkaz, rád se s ním podělím a mé poznatky pramenící z Vašeho profesionálního a bezproblémového přístupu.
Ještě jednou Vám chci poděkovat a do budoucna bych byl rád, kdybych se mohl v případě poptávky nebo nabídky na Vás obrátit. Mnohokrát děkuji

IB

Chtěla bych vyjádřit mou absolutní spokojenost s tím, jak se Tamara Vagenasová stará o nevyhnutelný prodej mého domu/pozemků v Ločenicích. Podle mého je to opravdový profesionál a navíc je zkušená, dobře informovaná, zdvořilá, spolehlivá a velmi soucitná a nápomocná a také velice čestná a přátelská. Musí být opravdu cenným členem vašeho týmu ve RK Stejskal.cz a moc ráda s ní diskutuji a ráda se s ní setkávám a cením si jejích rad. S pozdravem

D

Vážená paní ředitelko,
obracíme se na Vás s poděkováním za služby, které nám byly poskytnuty prostřednictvím Vaší realitní makléřky paní Tamary Vagenasové. Jednání s paní Vagenasovou bylo vždy příjemné, milé, lidské a především na vysoké profesionální úrovni.

Vážený pane Stejskale, chtěl bych Vám tímto způsobem poděkovat za spolupráci s Vaší realitní kanceláří v první řadě s Vaší realitní makléřkou paní Tamarou Vagenasovou. Tato realitní makléřka se mnou spolupracovala při prodeji mého domu. Přes všechny problémy, které se při prodeji vyskytly, jednala vždy paní Vagenasová akčně, profesionálně a dovedla můj prodej přes veškeré komplikace a úskalí ke zdárnému konci. Vždy mi byla k dispozici, ochotna řešit, odpovídat na mé dotazy, získávat další informace. Akceptovala mé požadavky a připomínky a pracovala s plným nasazením. Přeji Paní Vagenasové i Vaší kanceláři mnoho dalších spokojených klientů a pokud budu v budoucnu potřebovat služeb realitního makléře, obrátím se jedině na paní Vagenasovou.
Přeji krásný den.
S pozdravem

Manželé Vedralovi

Vážená paní makléřko Vagenasová
Dovolujeme si Vám poděkovat za perfektní zprostředkování prodeje domu i koupě bytu, které Vás stálo i mnoho volného času. Vedení "Reality Stejskal" může být rádo, že má ve svém kolektivu právě Vás. Naše naprostá spokojenost s Vaší prací je bezmezná a ještě jednou za vše děkujeme.

Michaela Jinderlová

chtěla bych touto cestou poděkovat a pochválit paní Vagenasovou, která mi pomohla s koupí bytu U Trojice. Nikdy jsem žádnou nemovitost nekupovala, takže jsem měla docela obavy, jestli to vůbec zvládnu a jestli to nebude moc složité. S paní Vagenasovou to ale vůbec nebyl žádný problém. Je vidět, že je to zkušená makléřka, která ví, co dělat. Měla vždy dopředu vše připravené, a tak mě jen krásně vedla krok po kroku celou tou naší spoluprácí. Její vystupování bylo vždy milé a zdvořilé. Mohla jsem se spolehnout, že s její profesionální pomocí se nemusím obávat žádných problémů a chyb při koupi bytu. Naše spolupráce byla skvělá a já mám z toho dobrý pocit. Moc ráda jsem ji poznala. Přeji celé Vaší realitní kanceláři hodně dalších úspěchů s lidmi, jako je paní Vagenasová. Děkuji, Jinderlová.

Jana Tašková

Chci tímto vyjádřit maximální spokojenost s prací makléřky Mgr.Markéty Machové, se kterou se mi velmi dobře spolupracovalo při výběru bytu a veškerých jednáních spojených, paní Machová je maximálně profesionální, vstřícná, pracuje pro realitní kancelář a pro prospěch klienta současně, je pohotová, fundovaná a skvělá. Jsme ji velmi vděčni za její práci.

Jednala jsem ve své záležitosti také s paní Tamarou Vagenasovou, a taktéž její energický a vstřícný přístup je namístě ocenit, reagovala pohotově a vždy hledala ty nejlepší možnosti. Málokdy člověk natrefí na tak dobrou spolupráci, jednala jsem jiz s více realitními makléři v různých věcech, a u obou výše zmíněných makléřek jsem se setkala s přístupem, kdy jednání bylo pro mě radostí a ne starostí.

Děkuji moc a přeji všem spokojené svátk :-)

manželé Jančigovi

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat za celou naši rodinu paní Tamaře Vagenasové, která je velmi ochotná,přátelská a hlavně rozumí své profesi a za to jsme ji moc vděčni, že nás provedla chaotickým světem realit. Prostě moc děkujeme za veškeré služby a příjemnou spolupráci při prodeji bytu v Lišově. Jsme rádi, že vše proběhlo přesně podle našich představ. Určitě bychom tuto společnost a hlavně makléřku Tamaru doporučili všem, kteří chtějí prodat jakoukoliv nemovitost,a i my rádi znovu v budoucnu využijeme RK Stejskal.

Přejeme Vám mnoho dalších úspěchů a spokojených klientů jako jsme byli i my.

Mgr. Jiří Stočes

Práce vaší makléřky paní Wagenasová. Koupil jsem vaším prostřednictvím byt v Průběžné ulici, reagoval jsem ihned po vyvěšení inzerátu, na místě jsme se sešli 2 dny po mé reakci a ihned jsme uzavřeli dohodu. Práce vaší makléřky byla po celou dobu profesionální, splnila vše, co slíbila, dotáhla vše do konce.

Byl jsem velmi spokojen.
Dekuji

Jiříčková Petra

Chtěla bych poděkovat p. Vagenasové i Mgr. Thonové za rychlé jednání při koupi nemovitosti v obci Heřmaň. Vše proběhlo i za COVID omezení velmi hladce, oceňuji, že ačkoli nás bylo více zájemců, cena se nenavyšovala a konečné rozhodnutí nechala makléřka na majitelích.

Michael Curtis Bone

Dear Ms Navratilova,
I would just like to convey to you my appreciation for the hard work and effort that Tamara put in to ensure that the sale of my property was brought to a successful conclusion.

I am a foreigner with limited Czech language skills and no ability to read written Czech let alone legal contracts. I also had a very limited understanding of the sale process in CZ. The fact that I could not travel to Czech during the sale did not make life any easier.

I must say that Tamara's efforts on my behalf were outstanding. She guided me through the process and calmed me when I was becoming worried. To have to put your trust in someone for the sale of a substantial asset was difficult. However I have known Tamara for some years now and in all my dealings with her have found her to be extremely competent and professional.

Without this knowledge of her professional competence I doubt very much whether I would have sold my house in such a manner.

Needless to say that on this occasion she did not let me down. The sale went smoothly, her communications with me were prompt and efficient and informative. Her explanation of the process was very helpful to me personally. This allowed me to follow the timetable for the sale and ensured that I did not slow the sale down through any ignorance on my part.

I would recommend her without reservation to anyone to deal effectively with the sale of their property.

Věra Hejzlarová a Štěpán Hejzlar

Vážený pane Stejskale,
včera, 15.8.2022 jsme dokončili spolupráci s vaší realitní kanceláří RK STEJSKAL, úspěšným završením prodeje našeho domu v Českých Budějovicích - Nemanicích. Chtěli bychom poděkovat vaší makléřce, paní Tamaře Vagenasové za velmi účinnou spolupráci, ve které nás provedla všemi složitostmi smluv a schůzek se zájemci. Její profesionální přístup a znalosti nám velmi usnadnily prodej nemovitosti po rodičích. Děkujeme a přejeme mnoho obchodních úspěchů.

 

Nemovitosti makléře

Rezervováno

3 750 000 Kč

České Budějovice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji zděný byt 2+1 v ul. Grünw...

 
Zobrazit nemovitost

3 790 000 Kč

České Budějovice

Nabízíme k prodeji zděný byt 2+kk v osobním vlastnictví v Českých Budějovicíc...

 
Zobrazit nemovitost

6 300 000 Kč

Rudolfov

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji rodinný dům v Rudolfově u...

 
Zobrazit nemovitost

13 500 000 Kč

České Budějovice

Nabízíme k prodeji rodinný dům se zahradou ve vilové zástavbě, v ul. Ant. Sl...

 
Zobrazit nemovitost

7 400 000 Kč

Ločenice

Vesnický rodinný dům se nachází v malebné obci Ločenice, přímo na návsi. V ce...

 
Zobrazit nemovitost

7 400 000 Kč

Ločenice

Usedlost se nachází v malebné obci Ločenice, přímo na návsi. V centru veřejné...

 
Zobrazit nemovitost

13 500 000 Kč

České Budějovice

Dům se 3 byty vhodný jako investiční nemovitost se nachází v ul. Ant. Slaví...

 
Zobrazit nemovitost
Všechny nemovitosti
 

Prodané nemovitosti

Pronajato

11 000 /měsíčně

České Budějovice

Útulný byt 2+kk s plochou 40 m2 nabízený k podnájmu se nachází v ulici J.Bend...

 
Zobrazit nemovitost
 

© Copyright 2024 RK Stejskal s.r.o. | Dokumenty | Smluvní partneři