Tamara Vagenasová

Profil realitního makléře

+420 608 022 598

V realitách se pohybuji již od roku 2001. Od té doby se realitní trh neustále vyvíjel a proto i práce makléře vyžadovala a dodnes vyžaduje neustálé vzdělávání se, sledování trendů v prezentaci nemovitostí nebo například i perfektní orientaci v nových zákonech. Za svou kariéru jsem uzavřela více jak 4 500 zprostředkovatelských smluv a v posledních 5ti letech zrealizovala (prodala/pronajala) stovky nemovitostí. RK Stejskal.cz působí již od roku 1992 na českém trhu. V roce 2011 se stala realitní kancelář součástí sítě Century 21. Za 5 let působení v této síti jsem získala mnoho ocenění: – v roce 2011 jsem se umístila na 3. místě v České republice – v roce 2012 na 9. místě – v roce 2013 na 11.místě. Náš tým se během těchto let rozrostl na více než 15 makléřů a mezi nimi jsem se 3x umístila na 1.místě v dosaženém obratu, jednou na 2. místě a jednou na 3. místě. Práce makléře mě naplňuje, poznávám nové lidi, z mých klientů se v mnoha případech stávají přátelé. Při prodeji i pronájmu nemovitostí kladu velký důraz na důkladnou přípravu prodeje včetně home stagingu, přípravy tržní analýzy kupní ceny a dalších moderních makléřských postupů. Provádím klienty celým procesem prodeje či pronájmu – od začátku do konce. Napište mi nebo zavolejte, ráda se s Vámi sejdu na osobní schůzce

Poptat makléřeNemovitosti makléře
 

Reference spokojených klientů

HI

Hi Tamara
What charming guys you brought with you – Vladimír Mařinec, Tadeáš Vaverka – a credit to your company they certainly are. You really deserve to sell this house and I know in my heart you are going to – my son is also extremely impressed with your professionalism and once the green kamna photo is on and you explain to me what the &amp means I plan to forward your links to all my british friendswho live in CZ – a few of whom own lovely stateks in the area and hopefully my recommendation will have a knock-on effect and bring you more clients in the future. As they are all British – the fact that your english is close to perfect will be a huge advantage in your favour as well.
You are indeed a very valuable ‚asset‘ to RK Stejskal.cz. Thank you once again. (Can you clarify the above when you have the time Tamara).

PM

Dobrý den paní Vagenasová,
Chtěl bych Vám aspoň tuto formou poděkovat za velice profesionální a lidský přístup, kterým jste nás prováděla při koupi nemovitosti, konkrétně chat v Pašovicích. Rád bych aby se toto poděkování a pochvala dostala do rukou Vašemu nadřízenému. Pokud nějakého máte klidně mi pošlete emailový odkaz, rád se s ním podělím a mé poznatky pramenící z Vašeho profesionálního a bezproblémového přístupu.
Ještě jednou Vám chci poděkovat a do budoucna bych byl rád, kdybych se mohl v případě poptávky nebo nabídky na Vás obrátit. Mnohokrát děkuji

IB

Chtěla bych vyjádřit mou absolutní spokojenost s tím, jak se Tamara Vagenasová stará o nevyhnutelný prodej mého domu/pozemků v Ločenicích. Podle mého je to opravdový profesionál a navíc je zkušená, dobře informovaná, zdvořilá, spolehlivá a velmi soucitná a nápomocná a také velice čestná a přátelská. Musí být opravdu cenným členem vašeho týmu ve RK Stejskal.cz a moc ráda s ní diskutuji a ráda se s ní setkávám a cením si jejích rad. S pozdravem

D

Vážená paní ředitelko,
obracíme se na Vás s poděkováním za služby, které nám byly poskytnuty prostřednictvím Vaší realitní makléřky paní Tamary Vagenasové. Jednání s paní Vagenasovou bylo vždy příjemné, milé, lidské a především na vysoké profesionální úrovni.

Vážený pane Stejskale, chtěl bych Vám tímto způsobem poděkovat za spolupráci s Vaší realitní kanceláří v první řadě s Vaší realitní makléřkou paní Tamarou Vagenasovou. Tato realitní makléřka se mnou spolupracovala při prodeji mého domu. Přes všechny problémy, které se při prodeji vyskytly, jednala vždy paní Vagenasová akčně, profesionálně a dovedla můj prodej přes veškeré komplikace a úskalí ke zdárnému konci. Vždy mi byla k dispozici, ochotna řešit, odpovídat na mé dotazy, získávat další informace. Akceptovala mé požadavky a připomínky a pracovala s plným nasazením. Přeji Paní Vagenasové i Vaší kanceláři mnoho dalších spokojených klientů a pokud budu v budoucnu potřebovat služeb realitního makléře, obrátím se jedině na paní Vagenasovou.
Přeji krásný den.
S pozdravem

Manželé Vedralovi

Vážená paní makléřko Vagenasová
Dovolujeme si Vám poděkovat za perfektní zprostředkování prodeje domu i koupě bytu, které Vás stálo i mnoho volného času. Vedení "Reality Stejskal" může být rádo, že má ve svém kolektivu právě Vás. Naše naprostá spokojenost s Vaší prací je bezmezná a ještě jednou za vše děkujeme.

 

Nemovitosti makléře

2 690 000 Kč

České Budějovice

Byt 2+1 v osobním vlastnictví se nachází na Rudolfovské třídě v Českých Budě...

 
Zobrazit nemovitost

8 290 000 Kč

Hlincová Hora

Rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami se nachází na Kodetce, vyhledávané k...

 
Zobrazit nemovitost

2 790 000 Kč

České Budějovice

Dispozičně velmi dobře řešený družstevní byt 3+1 s balkonem se nachází na Lid...

 
Zobrazit nemovitost

8 796 000 Kč

Planá

Exkluzivně nabízíme prodej komerčního pozemku v obci Planá u Českých Budějovi...

 
Zobrazit nemovitost

1 797 /m2

Planá

Exkluzivně nabízíme prodej komerčního pozemku v obci Planá u Českých Budějovi...

 
Zobrazit nemovitost

3 594 000 Kč

Planá

Exkluzivně nabízíme prodej komerčního pozemku v obci Planá u Českých Budějovi...

 
Zobrazit nemovitost

895 000 Kč

Chvalšiny

Nabízíme prodej lesa v k.ú. Chvalšiny, okr. Český Krumlov, CHKO Blanský les. ...

 
Zobrazit nemovitost
Všechny nemovitosti
 

© Copyright 2019 RK Stejskal s.r.o. | Dokumenty | Smluvní partneři