Tamara Vagenasová

Profil realitního makléře

+420 608 022 598

Vystudovala jsem gymnázium v Českých Budějovicích. Od roku 1982 jsem žila se svým manželem v Řecku a po svém návratu jsem v roce 2002 nastoupila do realitní kanceláře RK Stejskal.cz. Splňuji všechny podmínky pro výkon svého povolání podle nového realitního zákona. Vážím si svých klientů a každému obchodu se věnuji s plným nasazením. Pokud prodáváte či pronajímáte nemovitost, neváhejte se na mě obrátit. Těším se na naši budoucí spolupráci.

Tamara Vagenasová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu se sídlem Rožnovská 779, 373 82, Boršov nad Vltavou - Poříčí, IČ 70673373

Poptat makléřeNemovitosti makléře
 

Reference spokojených klientů

HI

Hi Tamara
What charming guys you brought with you – Vladimír Mařinec, Tadeáš Vaverka – a credit to your company they certainly are. You really deserve to sell this house and I know in my heart you are going to – my son is also extremely impressed with your professionalism and once the green kamna photo is on and you explain to me what the &amp means I plan to forward your links to all my british friendswho live in CZ – a few of whom own lovely stateks in the area and hopefully my recommendation will have a knock-on effect and bring you more clients in the future. As they are all British – the fact that your english is close to perfect will be a huge advantage in your favour as well.
You are indeed a very valuable ‚asset‘ to RK Stejskal.cz. Thank you once again. (Can you clarify the above when you have the time Tamara).

PM

Dobrý den paní Vagenasová,
Chtěl bych Vám aspoň tuto formou poděkovat za velice profesionální a lidský přístup, kterým jste nás prováděla při koupi nemovitosti, konkrétně chat v Pašovicích. Rád bych aby se toto poděkování a pochvala dostala do rukou Vašemu nadřízenému. Pokud nějakého máte klidně mi pošlete emailový odkaz, rád se s ním podělím a mé poznatky pramenící z Vašeho profesionálního a bezproblémového přístupu.
Ještě jednou Vám chci poděkovat a do budoucna bych byl rád, kdybych se mohl v případě poptávky nebo nabídky na Vás obrátit. Mnohokrát děkuji

IB

Chtěla bych vyjádřit mou absolutní spokojenost s tím, jak se Tamara Vagenasová stará o nevyhnutelný prodej mého domu/pozemků v Ločenicích. Podle mého je to opravdový profesionál a navíc je zkušená, dobře informovaná, zdvořilá, spolehlivá a velmi soucitná a nápomocná a také velice čestná a přátelská. Musí být opravdu cenným členem vašeho týmu ve RK Stejskal.cz a moc ráda s ní diskutuji a ráda se s ní setkávám a cením si jejích rad. S pozdravem

D

Vážená paní ředitelko,
obracíme se na Vás s poděkováním za služby, které nám byly poskytnuty prostřednictvím Vaší realitní makléřky paní Tamary Vagenasové. Jednání s paní Vagenasovou bylo vždy příjemné, milé, lidské a především na vysoké profesionální úrovni.

Vážený pane Stejskale, chtěl bych Vám tímto způsobem poděkovat za spolupráci s Vaší realitní kanceláří v první řadě s Vaší realitní makléřkou paní Tamarou Vagenasovou. Tato realitní makléřka se mnou spolupracovala při prodeji mého domu. Přes všechny problémy, které se při prodeji vyskytly, jednala vždy paní Vagenasová akčně, profesionálně a dovedla můj prodej přes veškeré komplikace a úskalí ke zdárnému konci. Vždy mi byla k dispozici, ochotna řešit, odpovídat na mé dotazy, získávat další informace. Akceptovala mé požadavky a připomínky a pracovala s plným nasazením. Přeji Paní Vagenasové i Vaší kanceláři mnoho dalších spokojených klientů a pokud budu v budoucnu potřebovat služeb realitního makléře, obrátím se jedině na paní Vagenasovou.
Přeji krásný den.
S pozdravem

Manželé Vedralovi

Vážená paní makléřko Vagenasová
Dovolujeme si Vám poděkovat za perfektní zprostředkování prodeje domu i koupě bytu, které Vás stálo i mnoho volného času. Vedení "Reality Stejskal" může být rádo, že má ve svém kolektivu právě Vás. Naše naprostá spokojenost s Vaší prací je bezmezná a ještě jednou za vše děkujeme.

Michaela Jinderlová

chtěla bych touto cestou poděkovat a pochválit paní Vagenasovou, která mi pomohla s koupí bytu U Trojice. Nikdy jsem žádnou nemovitost nekupovala, takže jsem měla docela obavy, jestli to vůbec zvládnu a jestli to nebude moc složité. S paní Vagenasovou to ale vůbec nebyl žádný problém. Je vidět, že je to zkušená makléřka, která ví, co dělat. Měla vždy dopředu vše připravené, a tak mě jen krásně vedla krok po kroku celou tou naší spoluprácí. Její vystupování bylo vždy milé a zdvořilé. Mohla jsem se spolehnout, že s její profesionální pomocí se nemusím obávat žádných problémů a chyb při koupi bytu. Naše spolupráce byla skvělá a já mám z toho dobrý pocit. Moc ráda jsem ji poznala. Přeji celé Vaší realitní kanceláři hodně dalších úspěchů s lidmi, jako je paní Vagenasová. Děkuji, Jinderlová.

Jana Tašková

Chci tímto vyjádřit maximální spokojenost s prací makléřky Mgr.Markéty Machové, se kterou se mi velmi dobře spolupracovalo při výběru bytu a veškerých jednáních spojených, paní Machová je maximálně profesionální, vstřícná, pracuje pro realitní kancelář a pro prospěch klienta současně, je pohotová, fundovaná a skvělá. Jsme ji velmi vděčni za její práci.

Jednala jsem ve své záležitosti také s paní Tamarou Vagenasovou, a taktéž její energický a vstřícný přístup je namístě ocenit, reagovala pohotově a vždy hledala ty nejlepší možnosti. Málokdy člověk natrefí na tak dobrou spolupráci, jednala jsem jiz s více realitními makléři v různých věcech, a u obou výše zmíněných makléřek jsem se setkala s přístupem, kdy jednání bylo pro mě radostí a ne starostí.

Děkuji moc a přeji všem spokojené svátk :-)

manželé Jančigovi

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat za celou naši rodinu paní Tamaře Vagenasové, která je velmi ochotná,přátelská a hlavně rozumí své profesi a za to jsme ji moc vděčni, že nás provedla chaotickým světem realit. Prostě moc děkujeme za veškeré služby a příjemnou spolupráci při prodeji bytu v Lišově. Jsme rádi, že vše proběhlo přesně podle našich představ. Určitě bychom tuto společnost a hlavně makléřku Tamaru doporučili všem, kteří chtějí prodat jakoukoliv nemovitost,a i my rádi znovu v budoucnu využijeme RK Stejskal.

Přejeme Vám mnoho dalších úspěchů a spokojených klientů jako jsme byli i my.

Mgr. Jiří Stočes

Práce vaší makléřky paní Wagenasová. Koupil jsem vaším prostřednictvím byt v Průběžné ulici, reagoval jsem ihned po vyvěšení inzerátu, na místě jsme se sešli 2 dny po mé reakci a ihned jsme uzavřeli dohodu. Práce vaší makléřky byla po celou dobu profesionální, splnila vše, co slíbila, dotáhla vše do konce.

Byl jsem velmi spokojen.
Dekuji

Jiříčková Petra

Chtěla bych poděkovat p. Vagenasové i Mgr. Thonové za rychlé jednání při koupi nemovitosti v obci Heřmaň. Vše proběhlo i za COVID omezení velmi hladce, oceňuji, že ačkoli nás bylo více zájemců, cena se nenavyšovala a konečné rozhodnutí nechala makléřka na majitelích.

Michael Curtis Bone

Dear Ms Navratilova,
I would just like to convey to you my appreciation for the hard work and effort that Tamara put in to ensure that the sale of my property was brought to a successful conclusion.

I am a foreigner with limited Czech language skills and no ability to read written Czech let alone legal contracts. I also had a very limited understanding of the sale process in CZ. The fact that I could not travel to Czech during the sale did not make life any easier.

I must say that Tamara's efforts on my behalf were outstanding. She guided me through the process and calmed me when I was becoming worried. To have to put your trust in someone for the sale of a substantial asset was difficult. However I have known Tamara for some years now and in all my dealings with her have found her to be extremely competent and professional.

Without this knowledge of her professional competence I doubt very much whether I would have sold my house in such a manner.

Needless to say that on this occasion she did not let me down. The sale went smoothly, her communications with me were prompt and efficient and informative. Her explanation of the process was very helpful to me personally. This allowed me to follow the timetable for the sale and ensured that I did not slow the sale down through any ignorance on my part.

I would recommend her without reservation to anyone to deal effectively with the sale of their property.

Věra Hejzlarová a Štěpán Hejzlar

Vážený pane Stejskale,
včera, 15.8.2022 jsme dokončili spolupráci s vaší realitní kanceláří RK STEJSKAL, úspěšným završením prodeje našeho domu v Českých Budějovicích - Nemanicích. Chtěli bychom poděkovat vaší makléřce, paní Tamaře Vagenasové za velmi účinnou spolupráci, ve které nás provedla všemi složitostmi smluv a schůzek se zájemci. Její profesionální přístup a znalosti nám velmi usnadnily prodej nemovitosti po rodičích. Děkujeme a přejeme mnoho obchodních úspěchů.

 

Nemovitosti makléře

7 900 000 Kč

Ločenice

Chalupa – bývalá usedlost se nachází na návsi v obci Ločenice, okr. České Bud...

 
Zobrazit nemovitost

13 500 000 Kč

Hluboká nad Vltavou

Rodinný dům se zahrádkou se nachází v části Podskalí v Hluboké nad Vltavou. Ú...

 
Zobrazit nemovitost

13 500 000 Kč

Hluboká nad Vltavou

Penzion se dvěma byty a zahrádkou se nachází v části Podskalí v Hluboké nad ...

 
Zobrazit nemovitost

7 900 000 Kč

Ločenice

Rodinný dům - bývalá usedlost se nachází na návsi v obci Ločenice, okr. České...

 
Zobrazit nemovitost
Všechny nemovitosti
 

Prodané nemovitosti

Pronajato

15 000 /měsíčně

České Budějovice

Zděný byt 2+kk s balkonem, šatnou a garáží, který je nabízen k pronájmu, se n...

 
Zobrazit nemovitost

Pronajato

11 000 /měsíčně

České Budějovice

Velmi pěkný, nezařízený byt 1+1 , který je nabízen k pronájmu se nachází v ul...

 
Zobrazit nemovitost

Pronajato

12 500 /měsíčně

České Budějovice

Nabízíme k pronájmu byt 1+1 s balkonem na Lidické třídě v Českých Budějovicíc...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

9 500 000 Kč

Hrdějovice

Atypický patrový rodinný dům se nachází v klidné části obce Hrdějovice. Možná...

 
Zobrazit nemovitost

Pronajato

14 000 /měsíčně

České Budějovice

Zděný nezařízený byt 2+ kk s balkonem a komorou určený k pronájmu se nalézá ...

 
Zobrazit nemovitost

Pronajato

14 000 /měsíčně

České Budějovice

Byt 3+1 s balkonem, který je nabízen k pronájmu se nachází v ulici Slunečná v...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

3 310 000 Kč

České Budějovice

Velmi pěkný byt 3+1 s lodžií v osobním vlastnictví se nachází v žádané lokali...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

700 000 Kč

Zliv

Byt 1+1 s balkonem v osobním vlastnictví se nachází ve Zlivi u Českých Budějo...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

1 490 000 Kč

České Budějovice

Družstevní garsoniéra se nachází v ul. Loucká v Českých Budějovicích. Je umís...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

990 000 Kč

Rožmberk nad Vltavou

Nabízíme k prodeji chalupu v lokalitě Studenec, v krásné přírodě nad levým bř...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

2 170 000 Kč

České Budějovice

Družstevní byt 4+1 s lodžií s možností převodu do osobního vlastnictví se nac...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

1 650 000 Kč

České Budějovice

Velmi pěkný družstevní byt 1+1 s jídelnou a lodžií se nachází v ulici M. Horá...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

4 000 000 Kč

České Budějovice

Rodinný dům se dvěma garážemi a velkou zahradou se nachází v ulici J. Dietric...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

1 690 000 Kč

Veselí nad Lužnicí

Rodinný domek se zahrádkou se nachází v klidné části Veselí nad Lužnicí. Zast...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

2 400 000 Kč

České Budějovice

Byt 2+1 v osobním vlastnictví se nachází na Rudolfovské třídě v Českých Budě...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

550 000 Kč

Chvalšiny

Nabízíme prodej lesa v k.ú. Chvalšiny, okr. Český Krumlov, CHKO Blanský les. ...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

8 800 000 Kč

České Budějovice

Nabízíme k prodeji patrový rodinný dům se zahradou a garáží v klidné části Č...

 
Zobrazit nemovitost

Pronajato

8 000 /měsíčně

České Budějovice

Nabízíme k pronájmu byt 2+kk s lodžií v ul. Ant. Barcala v Českých Budějovicí...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

665 000 Kč

České Budějovice

Nabízíme k prodeji garáž v osobním vlastnictví mezi ulicemi Nádražní a J.Plac...

 
Zobrazit nemovitost

Pronajato

6 500 /měsíčně

České Budějovice

Nezařízená garsonka se nachází v ul. J.Bendy v Českých Budějovicích. Je umíst...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

5 980 000 Kč

Kaplice

Velmi pěkný, moderní dvoupodlažní byt 4+kk se zahradou se nachází v novostav...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

2 121 000 Kč

České Budějovice

Byt 2+kk s lodžií v osobním vlastnictví se nachází v ulici V. Volfa v Českých...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

280 000 Kč

Trhové Sviny

Nabízíme k prodeji řadovou garáž v osobním vlastnictví v Trhových Svinech. Ga...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

1 300 000 Kč

Trhové Sviny

Rodinný dům, který je nabízen k prodeji se nachází v centru Trhových Svinů, n...

 
Zobrazit nemovitost

Pronajato

9 000 /měsíčně

České Budějovice

Nezařízený byt 2+kk , který je nabízen k pronájmu se nachází v ulici Heydukov...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

7 600 000 Kč

Jickovice

Rodinný dům se nachází v krásné krajině na okraji obce Jickovice, vzdálené 11...

 
Zobrazit nemovitost

Pronajato

12 500 /měsíčně

České Budějovice

Byt 3+kk s komorou, který je nabízen k pronájmu se nachází v ulici Heydukova ...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

23 000 000 Kč

České Budějovice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji nemovitost v historickém ...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

14 000 000 Kč

Homole

Jedná se o novostavbu rodinného domu venkovského stylu s obytným podkrovím, s...

 
Zobrazit nemovitost

Pronajato

8 000 /měsíčně

Lišov

Velmi pěkný byt 2+1 s balkonem se nachází v Nové ulici v Lišově. Je umístěný ...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

3 875 000 Kč

České Budějovice

Velmi pěkný byt 3+1,5 s lodžií a komorou v osobním vlastnictví se nachází na ...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

563 000 Kč

Frymburk

Nabízíme k prodeji 2 na sebe navazující pozemky o celkové výměře 1 242 m2 v o...

 
Zobrazit nemovitost

Pronajato

6 000 /měsíčně

České Budějovice

Nezařízená garsoniera se nachází v ulici Pražská v Českých Budějovicích. Je u...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

5 250 000 Kč

Brloh

Rodinný dům se nachází v k.ú. Janské Údolí v lokalitě zvané Nová Hospoda, vzd...

 
Zobrazit nemovitost

Pronajato

10 500 /měsíčně

České Budějovice

Zděný nezařízený byt 2+ kk s balkonem a komorou určený k pronájmu se nalézá ...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

1 590 000 Kč

Křemže

Zděná chata se nachází v k.ú. Křemže ve velmi krásné, klidné oblasti zvané Ol...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

1 990 000 Kč

České Budějovice

Byt 1+1 s balkonem v osobním vlastnictví se nachází na Plzeňské ulici v Český...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

4 140 000 Kč

České Budějovice

Velmi pěkný zděný byt 3+kk s balkonem se nachází v novostavbě bytového domu n...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

2 125 000 Kč

Heřmaň

Nabízíme k prodeji malý vesnický domek se zahradou, který se nachází v malebn...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

1 699 000 Kč

České Budějovice

Družstevní byt 1+1 s balkonem se nachází v ulici Průběžná v Českých Budějovic...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

5 990 000 Kč

Roudné

Krajní řadový rodinný dům se nachází v obci Roudné, vzdálené necelých 5 km od...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

1 695 000 Kč

České Budějovice

Byt 1+1 v osobním vlastnictví se nachází v ul. Ant. Barcala v Českých Budějov...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

2 830 000 Kč

České Budějovice

Byt 3+1 v osobním vlastnictví se nachází v ulici U Trojice v Českých Budějovi...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

3 100 000 Kč

Frymburk

Nabízíme k prodeji kompletně zařízený apartmán v rezidenci Podkova v lokalitě...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

1 700 000 Kč

Lišov

Družstevní byt 2+1 s balkonem se nachází v Nové ulici v Lišově. Je umístěný v...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

8 500 000 Kč

Homole

Pohodlný rodinný dům se nachází v Homolích, v části Černý Dub, pouhých 9 km o...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

2 490 000 Kč

České Budějovice

Byt 3+1 v osobním vlastnictví se nachází na Lidické třídě v Českých Budějovic...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

5 700 000 Kč

Trhové Sviny

Samostatně stojící rodinný dům o velikosti 1+4 s obytným podkrovím se nacház...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

3 990 000 Kč

Hluboká nad Vltavou

Exkluzivně nabízíme prodej rodinného domu v Hluboké nad Vltavou, využívaný v ...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

1 800 000 Kč

České Budějovice

Zděný byt 2+kk se nachází v ulici Skuherského v Českých Budějovicích. Je umís...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

7 490 000 Kč

Hlincová Hora

Část kupní ceny možno uhradit výměnou za zděný byt 3+1 nebo větší 2+1 v OV + ...

 
Zobrazit nemovitost
 

© Copyright 2019 RK Stejskal s.r.o. | Dokumenty | Smluvní partneři