O nás

 

Když před téměř 30 lety Jan Stejskal zakládal společnost RK Stejskal s.r.o., měl v hlavě jediný cíl.

Cíl věnovat se této profesi s respektem, vážností a hlavně s vědomím, že hlavní prioritou bude vždy spokojený klient, který do tohoto obchodního vztahu vstupuje mnohdy se svými celoživotními úsporami.

Od roku 1992 se tak v Českých Budějovicích v samém centru města dává dohromady skupina lidí, která se vydává společně na dlouhou a často svízelnou cestu realitním trhem. Z původních čtyř kmenových zaměstnanců se dnes rozrostla rodina „ Stejskaláků „ na 25 vskutku profesionálů ve svém oboru. K tomu je nutno připočíst celou řadu spolupracujících firem a osob, zajištujících odborný právní servis, sjednávání hypotečních úvěrů, spolupracujeme s profesionálními fotografy a designery a poskytujeme i mnoho dalších přidružených služeb. Snažíme se pro naše klienty zajistit maximální komfort celé obchodní transakce a využíváme k tomu všech dostupných moderních nástrojů. Samozřejmostí jsou pro nás dnes videoprohlídky nemovitostí, 3D scany nebo natáčení exteriérů pomocí dronů. Služeb, které pro své klienty dokážeme zajistit, je ještě podstatně více a naši makléři vám rádi poskytnou kompletní informace při osobním jednání.

Snažíme se nežít jen současností, ale plánujeme i další aktivity rozvoje a stability naší kanceláře v blízké budoucnosti. V naší další činnosti bychom si přáli především udržet si vysoký odborný standard, své dobré jméno a pověst opravdu férové realitní kanceláře. Chceme zde být pro vás pro všechny, kteří potřebujete spolehlivě provést úskalími realitního obchodu rychle, bezpečně a výhodně. Usilujeme o to být pro naše klienty stále větší přidanou hodnotou, aby i své další kroky v případě potřeby směřovali do naší kanceláře.

O tom, že svou práci děláme správně, svědčí i množství pozitivních referencí, na které se můžete podívat na našich webových stránkách.

Nezbývá než přesvědčit se osobně o tom, že předchozí řádky nebyly psány s nijakou nadsázkou.

Těšíme se na každého z Vás.

Lidé v našem týmu

Všichni makléři, spadající do velké rodiny RK Stejskal, jsou především zkušení odborníci, nadšení svou prací, jejichž prioritou je opravdu seriózní a férové jednání se svými klienty. Pokud nám na něčem záleží, je to určitě maximální spokojenost našich zákazníků a budování dobrého jména a pověsti naší kanceláře.

Každý makléř prochází pravidelným odborným proškolením a všichni jsou majiteli certifikátu způsobilosti k realitní činnosti, vyžadovaným podle nového zákona o realitním zprostředkování.

Kterýkoliv z našich makléřů se vám bude ochotně a profesionálně věnovat ať už v v případě prodeje či pronájmu vaší nemovitosti, nebo jen při pouhé konzultaci k realitní problematice.

 

© Copyright 2024 RK Stejskal s.r.o. | Dokumenty | Smluvní partneři