Odměníme vás za tip
na prodej či pronájem nemovitosti

Víte o jakékoliv nemovitosti nejen v Českých Budějovicích, kterou chce její majitel prodat?

Dejte nám tip a my vám vyplatíme min. 3 000 Kč na ruku!

Je to jednoduché, předejte nám kontakt na osobu, která prodává či chce pronajmou nemovitost. Za odměnu vám my předáme peníze za tip.

 

PROČ DÁT TIP PRÁVĚ NÁM?

1. Vyplácíme provize za tipy

Rozdělujeme provize za prodej či pronájem nemovitosti mezi vás. Stačí nám dát tip a my už se o vše postaráme. A jaká odměna čeká na vás?

Od 3 000 Kč za tip na prodej nemovitosti či od 500 Kč za tip na pronájem nemovitosti

2. Jsme v realitách od roku 1992

Naše realitní kancelář působí na jihu Čech již od roku 1992 a za ty roky víme, na čem je postavený kvalitní realitní obchod - na dlouhodobých vztazích s klienty a profesionální práci našich makléřů. Tím, že stavíme na dlouholetých zkušenostech, můžeme našim klientům zodpovědět jejich dotazy ohledně realit a financování nemovitostí a současně kvalitně vyhovět jejich požadavkům k prodeji či pronájmu jejich nemovitostí. Jsme odborníci na realitním poli jihočeského kraje, ovšem díky provázanosti spolupráce mezi ostatními kancelářemi můžeme nabídnout své služby i mimo náš region.

3. Nemovitost prodáme v průměru již za 20 dní

S prodejem či pronájmem nemovitosti si prostě umíme poradit. Nemovitosti u nás neleží dlouhé měsíce. My zařídíme nejrychlejší prodej či pronájem a vy dostanete svou odměnu v rekordním čase. Nevěříte? Vyzkoušejte si nás.

 

Máte tip? Vyplňte kontaktní formulář níže a my se vám sami ozveme

 

© Copyright 2024 RK Stejskal s.r.o. | Dokumenty | Smluvní partneři