Radana Hniličková

Profil realitního makléře

+420 775 339 287

Do realitní kanceláře RK Stejskal.cz jsem nastoupila v r. 2011, abych zde využila své dosavadní zkušenosti z projektování, realizace a rekonstrukce staveb. Od absolvování Střední průmyslové školy stavební – obor pozemní stavby, jsem pracovala na všech pozicích ve stavebnictví. Z tohoto oboru využívám své komplexní odborné znalosti pro jednání s developery, úřady, úvěrovými bankami a realizačními firmami. Umím nacházet vhodné řešení vašeho zadání, realizovat pružně následné provedení zakázky. Mým cílem je perfektní práce pro spokojenost zákazníka.

Radana Hniličková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu se sídlem Ješovice 57, 277 21, Liběchov, IČ 68580932

Poptat makléřeNemovitosti makléře
 

Reference spokojených klientů

HP

Mila pani Hnilickova,
srdecne Vas zdravim a chtela bych vas poprosit o spolupraci. S nejvetsi pravdepodobnosti, se na Vas obrati pan X ohledne pronajmu bytu 2 + kk v Jesenici. Je to nas velmi dobry znamy a ja jsem mu vylicila, jak vybornou jsme meli spolupraci. Tak doufam, ze se pro nej nejaky sikovny a slusny najemce najde. Dekuji Vam predem. V Sevrene v bytecku je to moc fajn, moc rada bych Vam to tam nekdy ukazala.
Mejte se moc hezky.

OK

Dobrý den paní Hniličková,
chci Vám moc poděkovat za veškeré služby a trpělivost ohledně prodeje chalupy. (Včera mě ČS oznámila doručení peněz na účet). Jsem ráda, že to je již za mnou a Vy jistě též, že se prodej uskutečnil a můžete se věnovat dalším klientům. Přeji Vám hodně spokojených klientů a jen vše dobré.

 
 

© Copyright 2024 RK Stejskal s.r.o. | Dokumenty | Smluvní partneři