Radana Hniličková

Profil realitního makléře

+420 775 339 287

Do realitní kanceláře RK Stejskal.cz jsem nastoupila v r. 2011, abych zde využila své dosavadní zkušenosti z projektování, realizace a rekonstrukce staveb. Od absolvování Střední průmyslové školy stavební – obor pozemní stavby, jsem pracovala na všech pozicích ve stavebnictví. Z tohoto oboru využívám své komplexní odborné znalosti pro jednání s developery, úřady, úvěrovými bankami a realizačními firmami. Umím nacházet vhodné řešení vašeho zadání, realizovat pružně následné provedení zakázky. Mým cílem je perfektní práce pro spokojenost zákazníka.

Poptat makléřeNemovitosti makléře
 

Reference spokojených klientů

HP

Mila pani Hnilickova,
srdecne Vas zdravim a chtela bych vas poprosit o spolupraci. S nejvetsi pravdepodobnosti, se na Vas obrati pan X ohledne pronajmu bytu 2 + kk v Jesenici. Je to nas velmi dobry znamy a ja jsem mu vylicila, jak vybornou jsme meli spolupraci. Tak doufam, ze se pro nej nejaky sikovny a slusny najemce najde. Dekuji Vam predem. V Sevrene v bytecku je to moc fajn, moc rada bych Vam to tam nekdy ukazala.
Mejte se moc hezky.

OK

Dobrý den paní Hniličková,
chci Vám moc poděkovat za veškeré služby a trpělivost ohledně prodeje chalupy. (Včera mě ČS oznámila doručení peněz na účet). Jsem ráda, že to je již za mnou a Vy jistě též, že se prodej uskutečnil a můžete se věnovat dalším klientům. Přeji Vám hodně spokojených klientů a jen vše dobré.

 

Nemovitosti makléře

9 500 /měsíčně

Praha

Nabízíme vám k pronájmu částečně vybavený byt 1+kk 29 m2 s garážovým stáním ...

 
Zobrazit nemovitost

15 580 /měsíc

Praha

Nabízíme vám k pronájmu kanceláře v historickém centru Karlína na Karlínském ...

 
Zobrazit nemovitost

Rezervováno

10 900 000 Kč

Praha

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům ve vilové části Praha 8 - Dolní Chabry. Cel...

 
Zobrazit nemovitost
Všechny nemovitosti
 
 

© Copyright 2019 RK Stejskal s.r.o. | Dokumenty | Smluvní partneři