Mgr. Eva Dolejšová

Profil realitního makléře

+420 776 062 831

Skvěle odvedená práce, spolehlivost a spokojení klienti jsou mým hlavním cílem. Abych toho dosáhla, využívám vedle svých dovedností také profi-fotografie nemovitostí, atraktivní videoprohlídky, 3D-scan, aranžuji home-staging (přípravu nemovitosti před prodejem), využiji aukci - když je pro případ vhodná, atd. To vše pro maximální užitek a Vaši spokojenost s výsledkem. Vím, že mí klienti prodávají či kupují nemovitost často jen jednou za život a mají k ní zpravidla své silné vazby. To je důvod, proč je velkou oporou těmto lidem nebýt na takový krok sám. Pocházím z jižní Moravy, po absolvování vysoké školy v Brně jsem působila 15 let ve státní sféře s přesahem do marketingové a komunikační oblasti. Zkušenosti jsem nabrala i v neziskovém sektoru a v ekonomice. Obchodní činnosti se věnuji od roku 2007.
I speak English. Contact me if you need to consult your real estate question(s). See below. Excellent work, reliability and satisfied clients are my main goals. In order to achieve this, in addition to my skills, I use professional photography of real estate, attractive video tours, 3D-scan, arrange home-staging (preparation of the property before sale), use an auction - when it is suitable for the case, etc. All this for maximum benefit and your satisfaction with the result. I know that my clients sell or buy real estate often only once in their lifetime and they usually have strong ties to it. That is why I am here to accompany my clients not to be alone in such a step. I come from South Moravia, after graduating from university in Brno, I worked for 15 years in the state sector with an overlap in marketing and communication. I also gained experience in the non-profit sector and in the economy. I have been engaged in business since 2007.

Mgr. Eva Dolejšová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu se sídlem Šumavská 573, 373 81 Kamenný Újezd, IČ 07640790

Poptat makléře Nemovitosti makléřeWeb makléře

 

Reference spokojených klientů

Jiří Švihálek

Dobrý den, paní Dolejšová,
mohu jen potvrdit svůj první dojem, že jsem se hned při prvním společném jednání nemýlil v tom, že spolupracovat s Vámi bude ideální. Váš servis jak směrem k nám, tak okolo zařizování podkladů, dokladů i jednání s druhou stranou byly dokonalé. Proto jsem se rozhodl svěřit Vám kompletní péči s hledáním a výběrem nájemníků do našich dvou nově zrekonstruovaných bytů. Těším se na další spolupráci.... Děkuji ještě jednou.

Lenka Hůlková

Dobrý den,
Ráda bych tímto poděkovala za práci jedné členky Vašeho týmu, a to paní Dolejšové. V posledním půl roce mi pomohla s koupí bytu a později s pronájmem bytu. Její vystupování a přístup ke klientům je velmi laskavý, vstřícný a také věcný a přínosný. Mohla jsem se na ni spolehnout ve všech směrech. Ač nejsem z tohoto oboru, působila na mě paní Dolejšová jako profesionál. Velmi děkuji za její práci a za Vaše služby.

Stanislava a Tomáš Hejdánkovi

Dobrý den,
Moc děkujeme za profesionální i lidskou spolupráci.

 

Nemovitosti makléře

2 999 000 Kč

Lišov

Přízemní zděný rodinný domek nabízí ideální možnost pro ty, kteří hledají kom...

 
Zobrazit nemovitost

2 590 000 Kč

Ševětín

V chatové části obce Ševětín nedaleko rybníka se nachází tato zděná rekreační...

 
Zobrazit nemovitost

13 000 /měsíčně

České Budějovice

Velkoryse pojatý podkrovní byt s otevřeným vnitřním prostorem (ca 70m2) v cih...

 
Zobrazit nemovitost

13 000 000 Kč

České Budějovice

Výjimečný, původně renesanční dům z 2. pol. 16. století v centru Českých Budě...

 
Zobrazit nemovitost

13 000 000 Kč

České Budějovice

Výjimečný, původně renesanční dům z 2. pol. 16. století v centru Českých Budě...

 
Zobrazit nemovitost
Všechny nemovitosti
 

Prodané nemovitosti

Pronajato

14 500 /měsíčně

České Budějovice

Nový byt 2+kk v novostavbě - Rezidenci Oskarka o výměře 56 m2 s terasou (13,5...

 
Zobrazit nemovitost
 

© Copyright 2024 RK Stejskal s.r.o. | Dokumenty | Smluvní partneři