Nastanou změny v realitách?

Začínají nám volat lidé, kteří chtějí prodávat svojí nemovitost hlavně z důvodu toho, že se bojí budoucího poklesu cen nemovitostí a přibývají i prodávající, kteří mají domácí krizi a karanténa vygradovala jejich vztahy v rodině.

Domnívám se, že pokud bude velká krize, tak ceny půjdou dolu postupně, proto je dobré začít prodávat co nejrychleji, ale jestliže vlastníte například stavební parcely či menší byty v super lokalitách, tak nemusíte mít strach, tyto nemovitosti pravděpodobobně dolu nepůjdou. Lokalita, lokalita, lokalita. Rozdíl mezi cenou bytů či domů v super nebo horší lokalitě se bude právě v krizi zvětšovat. Když je konjuktura a ekonomika kvete, tak ceny rostou všude. Pokud přemýšlíte o prodeji, zavolejte nám, v poslední době investujeme do prodeje každé nemovitosti v prvotní fázy 15-20 tis Kč tak, aby jste prodali za co nejvyšší cenu na trhu. Abychom byli v bezpečí, tak zajistíme také buď virtuální prohlídku nebo videoprohlídku. Součástí naší provize je samozřejmě i právní servis v hodnotě dalších cca 10 tis Kč.

Pokud ovšem nechcete prodávat přes RK s cílem ušetřit provizi, tak Vám doporučuji zaplatit si alespoň některé odborníky, aby se vaše nemovitost prodala co nejvýhodněji a nejbezpečněji. Rádi Vám předáme kontakty na odborníky na Homestaging, profesionálního fotografa, marketéra, daňového poradce, právníka, stavaře. Připravte si 30-40 tis Kč a hodně času a nervů.

Jestliže je Vám ale jedno, za kolik nemovitost prodáte, tak zavolejte a my Vám poradíme pár základních věci, aby jste prodávali alespoň o trochu bezpečněji, ale nikdy nejste v bezpečí na 100%, jde jen o míru rizika. I naši zkušení makléři často řeší komplikace.

Hezké dny

 

© Copyright 2019 RK Stejskal s.r.o. | Dokumenty | Smluvní partneři