Mgr. Michaela Šlencová

Profil realitního makléře

+420 737 500 713

Michaela Šlencová 

Po absolvování vysoké školy jsem působila v mediální sféře jako obchodní zástupce. Vzhledem ke skutečnosti, že mě vždy těšila práce s lidmi, komunikace s nimi, možnost lidem pomáhat a být zde pro ně, zvolila jsem nakonec dráhu realitního makléře. Velice si zakládám na spolehlivosti a poctivém jednání. Rozhodla jsem se proto spolupracovat s RK Stejskal.cz, která má očekávání na výsost splnila, a se kterou spolupracuji od roku 2015. Za dobu svého působení v RK Stejskal.cz mám za sebou desítky úspěšně realizovaných obchodů. Spokojené reakce mých klientů mě utvrzují v tom, že slušnost, poctivost a osobní přístup, zejména v dnešní době, lidé oceňují. Od června 2016 jsem členem jihočeského podnikatelského klubu Business for Breakfast, díky němuž dostávám příležitost propojit příjemné s užitečným, tj. spojit práci realitního makléře s lidmi z různých oborů. Velmi si vážím toho, že většina mých klientů přichází na doporučení, což je pro mne zpětná vazba, že dělám svou práci správně a s mnoha klienty jsme se stali přáteli. Jsem přesvědčena, že pokud se pro mé služby rozhodnete, najdeme společně řešení realitního obchodu, které bude ušité pro Vás na míru.

Mgr. Michaela Šlencová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu se sídlem Pekárenská 2290/40, 370 04 České Budějovice, IČ 01330357

Poptat makléřeNemovitosti makléřeWeb makléře
 

Reference spokojených klientů

Lucie a Vladislav Beňadikovi

Paní Šlencová nám zprostředkovala koupi bytu. Spolupráce s ní byla vynikající, o všem nás vždy včas a opakovaně informovala, na dotazy obratem reagovala. Byli jsme příjemně překvapeni profesionálním a přitom lidským přístupem, se kterým se dnes člověk často nesetká. Velice děkujeme!

D. Porubová

S Vaší prací jsme byli OPRAVDU velice spokojeni. Za svůj život jsme poznali dost realitních makléřů a Vy patříte k těm nejlepším. Velmi jsem ocenila, že jsme měli stále přehled o všem, co se dělo, Stále jsme měli od Vás informace. I to, jak jste s námi zvládla naši nepřítomnost v ČB. Vždy jste nám zvedla telefon, anebo se ozvala za chvilku zpět, a toto není vždy samozřejmostí.  Vše jste hezky a dopodrobna vysvětlila. Prostě byla jste báječná. Mějte se moc hezky a až si dám dohromady tu Libnič, ozvu se.

Peťa a Jirka

Děkujeme Míše Šlencové za profesionální přístup k nabízení a prodeji mého bytu. Byt byl v krátké době za požadovanou cenu prodán. Byla jsem velmi spokojená. Ještě jednou děkujeme.

Petr Hála

Paní Šlencová, asi dvěma známým jsem předal Váš kontakt a doporučil Vás jako velmi spolehlivého, erudovaného a příjemného partnera v oblasti realit.

Jan Tůma

S paní Šlencovou jsem prodal svůj dům za předem dohodnutou částku do dvou měsíců. Největším přínosem pro mě bylo, že se o všechno papírování, přepisy na katastru či dodavatele energií, smlouvy a právní konzultace postarala naprosto profesionálně a s osobním přístupem. Velmi mi také pomohlo flexibilní zařízení termínů prohlídek/odhadce/nafocení domu apod. Dále si cením osobně skutečnosti, že i téměř po roce od prodeje se můžu na paní makléřku s čímkoliv v oblasti realit obrátit a ona vždy s úsměvem poradí.

Petra Míšková

Když jsem v roce 2016 chtěla prodat svůj byt v Budějovicích, oslovilo mě mnoha RK. Nemusím se snad zmiňovat, jak jsou někteří realitní makléři vlezlí, nepříjemní, arogantní, suverénní, chamtiví... vlastně jsem původně byt prodávala sama přes internet. Paní Šlencová si mě našla a vlastně svým osobním kouzlem, ani ne tak přesvědčila jako dovedla k myšlence, že přes RK Stejskal to bude lepší volba. V dnešním světě je málo lidí s tak osobním a zároveň profesionálním přístupem, bez jakéhokoliv mazání medu kolem pusy. A opravdu spolupráce byla taková, jak mi bylo slíbeno. Veškerá další komunikace, samotný prodej a následná administrativa proběhly přesně tak, jak by si jen každý přál. A byt se prodal velice rychle.  Asi není co více dodat. Snad jen že přeji mnoho štěstí....

Marcela Maňáková

Vážená paní ředitelko,
dovolte, abych Vám touto cestou poděkovala za úspěšný a velice rychlý prodej mého bytu na Lidické tř., který se uskutečnil tento měsíc. Byla jsem maximálně spokojena s prací makléřky, paní Mgr. Michaely Šlencové, která vyniká příjemným, vstřícným a profesionálním jednáním. Jsem opravdu ráda, že jsem si pro zprostředkování prodeje vybrala právě Vaši kancelář. Přeji Vám i nadále hodně úspěchů a spokojených klientů.

Pamětický

Dobrý den paní Šlencová,
chtěl bych Vám poděkovat za zprostředkování koupě bytu. Váš přístup byl velice profesionální a vstřícný. Budu dále doporučovat.

Miňovských

Dobrý den,
včera jsme s Vámi byli na prohlídce bytu. Byt je opravdu krásný, ale pro nás malý. Nicméně z prohlídky jsme byli velice nadšeni, jste opravdová profesionálka, byt sháníme už delší dobu a nikdy jsme tak podrobnou a uvolněnou prohlídku neměli, vše co jsme chtěli vědět, tak jsme zjistili a komunikace ohledně prohlídky super, takže za nás palec nahoru.

Brožovi

Vážená paní ředitelko,
dovoluji si tímto zaslat poděkování paní Míše Šlencové za realizaci prodeje naší nemovitosti. V roce 2017 jsme se rozhodli pro prodej bytu.  Vzhledem k tomu, že paní Míšu Šlencovou známe od narození, byla naše volba jasná.   Jak jsme během jednání zjistili, vyrostla z malé,  temperamentní a neskutečně podnikavé holčičky, žena inteligentní, milá a vstřícná.  Zpětně musíme konstatovat, že naše volba byla pro nás zároveň výhrou.
Paní Šlencová od počátku jednání prokazovala vysokou profesionalitu a snahu maximálně vyhovět naším dotazům a požadavkům. Vše nám trpělivě a dopodrobna vysvětlila a následně nás osobně či telefonicky informovala o každém provedeném kroku.  Postarala se o veškeré náležitosti potřebné k realizaci prodeje. Od nafocení, prohlídek, administrativy, vyřízení na katastru až po přepis energií.  Prodej bytu za dohodnutou cenu proběhl v rekordním čase k naší naprosté spokojenosti.  Míšo, jsi skvělá profesionálka. RK Stejskal může být pyšná, že Tě má ve svém kolektivu. Určitě Tě budeme dále doporučovat.

Jiří a Jaroslava Peškovi

Vážená paní ředitelko,
Makléřka Vaší RK Mgr. Michaela Šlencová nám velmi pomohla s pronájmem našeho bytu v Budivojově ulici v Č. Budějovicích. Ocenili jsme její profesionalitu, slušnost, ochotu a přístup ke klientům a také to, že nám byla ochotná věnovat čas v době svého volna o víkendu. Přejeme Vám, abyste takových spolupracovníků měla ve Vaší RK co nejvíce a věřte, že pokud by někdo z našeho okolí potřeboval služby RK, určitě mu doporučíme Mgr. Michaelu Šlencovou.

Zuzana Petroušková

Vážená paní ředitelko,
ráda bych touto cestou poděkovala paní Míše Šlencové, se kterou jsme spolupracovali při koupi bytu. Přestože paní Šlencová zastupovala druhou stranu (prodávající), vždy s námi jednala vstřícně a na rovinu. Pokud bych měla v krátkosti popsat paní Šlencovou, řekla bych, že je to žena s ostrými lokty, která nepoužívá žádné kostrbaté sladké řeči, ale jasná fakta, dodržuje termíny a výborně koordinuje - zkrátka profesionál na svém místě. Jsem ráda, že jsme při koupi bytu narazili právě na ni.

Kateřina Šoupová

Vážená paní ředitelko,
chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za koupi bytu v Bezdrevské ulici, která byla realizována paní Mgr. Michaelou Šlencovou a zároveň bych chtěla poděkovat za úžasný přístup právě paní Šlencové. Od samého začátku se paní Šlencová chovala velice příjemně a vstřícně. Vše úžasně vysvětlila a o každém kroku jsem byla jak písemně, tak telefonicky informována. Velice si vážím přístupu paní Šlencové ke svým klientům, protože ne každý toto má a v mé těžké situaci, ve které jsem byla mi toto velice pomohlo. Zároveň velice oceňuji velkou trpělivost, kterou paní Šlencová určitě má. Jsem proto neskonale ráda, že koupě bytu se uskutečnila právě přes užasnou makléřku paní Šlencovou a pokud v budoucnu budu potřebovat služby ohledně realit, určitě se ráda na paní Šlencovou obrátím a též ráda předám doporučení dále. Je skvělé, že i tak v uspěchané době, jako je ta dnešní se najdou lidé, kteří jsou tak báječní jako je právě paní Šlencová.  Velice za vše děkuji a přeji mnoho úspěchů.

Veronika Krátká

Vážená paní ředitelko,
dovolte mi vyjádřit spokojenost s prací paní Mgr. Michaely Šlencové. Během třech měsíců jsem s její pomocí prodala byt malý a zároveň mi pomohla najít byt větší, který po všech stránkách vyhovuje mým současným potřebám. Jsem ráda, že jsem se setkala právě s paní magistrou, protože byla milá, ochotná a vstřícná a až budu potřebovat poradit s prodejem nebo pronájmem další nemovitosti, tak se na ní s důvěrou obrátím.

Jiří a Jaroslava

Děkujeme za profesionální a milý přístup paní M.Šlencové při koupi nemovitosti.

manželé Škardovi

Dobrý den paní ředitelko,
rádi bychom poděkovali Vaší realitní kanceláři, především p. Mgr. Michaele Šlencové za výborné služby při realizaci prodeje našeho bytu. Michaela byla vždy maximálně ochotná, nápomocná a vždy skvěle připravená.
  Děkujeme a přejeme Vám více takových spolupracovníků :)

Ing. Aleš Kopečný
MUDr. Tereza Kopečná

Rádi bychom spolu s manželkou poděkovali RK Stejskal a především paní Mgr. Michaele Šlencové ve věci nákupu zahrady v Husově kolonii (České Budějovice 4).

Nyní je již zahrada naše a máme z celého obchodu velice dobrý pocit! Paní Šlencová nám poskytla kompletní informace včetně rad a tipů, co a jak si prověřit, abychom do obchodu šli s minimální nejistotou. Jednání probíhalo vždy v přátelské atmosféře a byli jsme pravidelně informování o tom, co se děje a jaké další kroky náš čekají. Paní Šlencová ukázala, že jí na jejích klientech záleží a je schopná flexibilně a efektivně řešit různé komplikace, které se během obchodu naskytly.

Nakonec máme pocit, jako bychom ten obchod řešili se starou známou a ne s makléřkou, o které jsme před třemi měsíci nevěděli, že existuje.

Vážíme si tohoto individuálního, přátelského a svědomitého přístupu.

Přejeme Vaší kanceláři mnoho dalších úspěchů, s lidmi jako je paní Šlencová máte dobře našlápnuto.

Jitka Špánová

Děkuji za profesionální a lidský přístup při koupi bytu pani Mgr. M.Šlencové.

Ivana a Jiří Sedlákovi

Dobrý den, rádi bychom vyjádřili svou spokojenost se spoluprácí s RK Stejskal, konkrétně s Mgr. Michaelou Šlencovou, která nám vyřizovala pronájem bytu. Celá akce netrvala ani týden, skvělá práce, nájemníci jsou nastěhovaní a jednání bylo jak velmi profesionální tak i lidsky příjemné. Vybírali jsme na doporučení známých, a jsme moc rádi, že jsme to udělali.

 

Nemovitosti makléře

9 700 000 Kč

Kvilda

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji jedinečný apartmán na Kvildě v krá...

 
Zobrazit nemovitost

9 900 000 Kč

Kvilda

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji jedinečný apartmán na Kvildě v krá...

 
Zobrazit nemovitost

7 490 000 Kč

České Budějovice

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům v Suchém Vrbném, ulice...

 
Zobrazit nemovitost

3 290 000 Kč

Trhový Štěpánov

Nabízíme k prodeji rodinný dům v Trhovém Štěpánově, okres Benešov. Dům se nac...

 
Zobrazit nemovitost

4 000 /měsíc

České Budějovice

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu kancelář v administrativní budově v širším c...

 
Zobrazit nemovitost
Všechny nemovitosti
 

Prodané nemovitosti

Pronajato

12 000 /měsíčně

Zliv

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu částečně modernizovaný byt 2+1 s balkonem, k...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

2 700 000 Kč

Žár

Nabízíme k prodeji rodinný dům ve Svaryšově (část obce Žár). Dům se nachází n...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

2 150 000 Kč

České Budějovice

Nabízíme k prodeji zcela nově zrekonstruovaný byt 1+kk na Dobrovodské ulici v...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

2 990 000 Kč

České Budějovice

Nabízíme k prodeji hezký byt ve zděném domě v širším centru města České Buděj...

 
Zobrazit nemovitost

Pronajato

16 500 /měsíčně

České Budějovice

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu mezonetový byt 3+kk s balkonem (7,26 m2) ori...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

760 000 Kč

České Budějovice

Nabízíme k prodeji garáž o výměře 16 m2 v přízemí garážového komplexu v Krčín...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

9 800 000 Kč

Chotýčany

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu v Chotýčanech nedaleko Českých B...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

4 800 000 Kč

České Budějovice

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji útulný zrekonstruovaný byt 3+1 s b...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

4 300 000 Kč

Trhové Sviny

Nabízíme k prodeji krajní řadový rodinný dům v Rankově u Trhových Svinů. Dům ...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

2 990 000 Kč

České Budějovice

Nabízíme k prodeji částečně rekonstruovaný byt 2+kk s balkonem v ulici V.Volf...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

1 490 000 Kč

Trhové Sviny

Nabízíme k prodeji velmi hezkou udržovanou zahradu s chatou v zahrádkářské ko...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

2 990 000 Kč

České Budějovice

Nabízíme k prodeji družstevní byt 3+kk s lodžií na českobudějovickém sídlišti...

 
Zobrazit nemovitost

Pronajato

16 000 /měsíčně

České Budějovice

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt o dispozici 4+1 s prostornou terasou v S...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

2 796 000 Kč

České Budějovice

Nabízíme k prodeji zahradu v Husově kolonii v Českých Budějovicích. Dle územn...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

430 000 Kč

České Budějovice

Nabízíme k prodeji garáž v družstevním vlastnictví v ulici Suchomelská za sup...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

3 900 000 Kč

České Budějovice

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji ideální polovinu činžovního domu v...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

1 490 000 Kč

Putim

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji pozemek v Putimi o výměře 7.135 m2...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

5 590 000 Kč

České Budějovice

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji velmi pěkný, prostorný podkrovní b...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

990 000 Kč

Větřní

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji byt 1+1 s balkonem, ze kterého je ...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

neuvedeno

České Budějovice

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji zděný byt 3+1 s balkonem v blízkos...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

1 695 000 Kč

České Budějovice

Nabízíme k prodeji byt 2+kk v udržovaném původním stavu na českobudějovickém ...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

neuvedeno

České Budějovice

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji zděný byt 3+1 v osobním vlastnictv...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

10 900 000 Kč

České Budějovice

Nabízíme k prodeji objekt vhodný k provozu ubytovny. Minimální úpravami lze z...

 
Zobrazit nemovitost

Pronajato

18 000 /měsíc

České Budějovice

Nabízíme pronájem nebytových prostor vhodných jako restaurace v ulici Ledenic...

 
Zobrazit nemovitost
 

© Copyright 2019 RK Stejskal s.r.o. | Dokumenty | Smluvní partneři