Mgr. Michaela Šlencová

Profil realitního makléře

+420 737 500 713

Michaela Šlencová 

Po absolvování vysoké školy jsem působila v mediální sféře jako obchodní zástupce. Vzhledem ke skutečnosti, že mě vždy těšila práce s lidmi, komunikace s nimi, možnost lidem pomáhat a být zde pro ně, zvolila jsem nakonec dráhu realitního makléře. Velice si zakládám na spolehlivosti a poctivém jednání. Rozhodla jsem se proto spolupracovat s RK Stejskal.cz, která má očekávání na výsost splnila, a se kterou spolupracuji od roku 2015. Za dobu svého působení v RK Stejskal.cz mám za sebou desítky úspěšně realizovaných obchodů. Spokojené reakce mých klientů mě utvrzují v tom, že slušnost, poctivost a osobní přístup, zejména v dnešní době, lidé oceňují. Od června 2016 jsem členem jihočeského podnikatelského klubu Business for Breakfast, díky němuž dostávám příležitost propojit příjemné s užitečným, tj. spojit práci realitního makléře s lidmi z různých oborů. Velmi si vážím toho, že většina mých klientů přichází na doporučení, což je pro mne zpětná vazba, že dělám svou práci správně a s mnoha klienty jsme se stali přáteli. Jsem přesvědčena, že pokud se pro mé služby rozhodnete, najdeme společně řešení realitního obchodu, které bude ušité pro Vás na míru.

Poptat makléře
 

Reference spokojených klientů

manželé Brožovi

Vážená paní ředitelko,
dovoluji si tímto zaslat poděkování paní Míše Šlencové za realizaci prodeje naší nemovitosti. V roce 2017 jsme se rozhodli pro prodej bytu. Vzhledem k tomu, že paní Míšu Šlencovou známe od narození, byla naše volba jasná. Jak jsme během jednání zjistili, vyrostla z malé, temperamentní a neskutečně podnikavé holčičky, žena inteligentní, milá a vstřícná. Zpětně musíme konstatovat, že naše volba byla pro nás zároveň výhrou. Paní Šlencová od počátku jednání prokazovala vysokou profesionalitu a snahu maximálně vyhovět naším dotazům a požadavkům. Vše nám trpělivě a dopodrobna vysvětlila a následně nás osobně či telefonicky informovala o každém provedeném kroku. Postarala se o veškeré náležitosti potřebné k realizaci prodeje. Od nafocení, prohlídek, administrativy, vyřízení na katastru až po přepis energií. Prodej bytu za dohodnutou cenu proběhl v rekordním čase k naší naprosté spokojenosti. Míšo, jsi skvělá profesionálka. RK Stejskal může být pyšná, že Tě má ve svém kolektivu. Určitě Tě budeme dále doporučovat. Za vše velké díky

Marcela Maňáková

Vážená paní ředitelko,
dovolte, abych Vám touto cestou poděkovala za úspěšný a velice rychlý prodej mého bytu na Lidické tř., který se uskutečnil tento měsíc. Byla jsem maximálně spokojena s prací makléřky, paní Mgr. Michaely Šlencové, která vyniká příjemným, vstřícným a profesionálním jednáním. Jsem opravdu ráda, že jsem si pro zprostředkování prodeje vybrala právě Vaši kancelář. Přeji Vám i nadále hodně úspěchů a spokojených klientů.

Petra Míšková

Když jsem v roce 2016 chtěla prodat svůj byt v Budějovicích, oslovilo mě mnoha RK. Nemusím se snad zmiňovat, jak jsou někteří realitní makléři vlezlí, nepříjemní, arogantní, suverénní, chamtiví… vlastně jsem původně byt prodávala sama přes internet. Paní Šlencová si mě našla a vlastně svým osobním kouzlem, ani ne tak „přesvědčila“ jako dovedla k myšlence, že přes RK Stejskal to bude lepší volba. V dnešním světě je málo lidí s tak osobním a zároveň profesionálním přístupem, bez jakéhokoliv „mazání medu kolem pusy“. A opravdu spolupráce byla taková, jak mi bylo slíbeno. Veškerá další komunikace, samotný prodej a následná administrativa proběhly přesně tak, jak by si jen každý přál. A byt se prodal velice rychle. Asi není co více dodat. Snad jen že přeji mnoho štěstí.

Honza Tůma

S paní Šlencovou jsem prodal svůj dům za předem dohodnutou částku do dvou měsíců. Největším přínosem pro mě bylo, že se o všechno papírování, přepisy na katastru či dodavatele energií, smlouvy a právní konzultace postarala naprosto profesionálně a s osobním přístupem. Velmi mi také pomohlo flexibilní zařízení termínů prohlídek/odhadce/nafocení domu apod. Dále si cením osobně skutečnosti, že i téměř po roce od prodeje se můžu na paní makléřku s čímkoliv v oblasti realit obrátit a ona vždy s úsměvem poradí.

Petr Hála

Paní Šlencová, asi dvěma známým jsem předal Váš kontakt a doporučil Vás jako velmi spolehlivého, erudovaného a příjemného partnera v oblasti realit.

 

© Copyright 2019 RK Stejskal s.r.o. | Právní informace | Smluvní partneři