Mgr. Michaela Šlencová

Profil realitního makléře

+420 737 500 713

Michaela Šlencová 

Po absolvování vysoké školy jsem působila v mediální sféře jako obchodní zástupce. Vzhledem ke skutečnosti, že mě vždy těšila práce s lidmi, komunikace s nimi, možnost lidem pomáhat a být zde pro ně, zvolila jsem nakonec dráhu realitního makléře. Velice si zakládám na spolehlivosti a poctivém jednání. Rozhodla jsem se proto spolupracovat s RK Stejskal.cz, která má očekávání na výsost splnila, a se kterou spolupracuji od roku 2015. Za dobu svého působení v RK Stejskal.cz mám za sebou desítky úspěšně realizovaných obchodů. Spokojené reakce mých klientů mě utvrzují v tom, že slušnost, poctivost a osobní přístup, zejména v dnešní době, lidé oceňují. Od června 2016 jsem členem jihočeského podnikatelského klubu Business for Breakfast, díky němuž dostávám příležitost propojit příjemné s užitečným, tj. spojit práci realitního makléře s lidmi z různých oborů. Velmi si vážím toho, že většina mých klientů přichází na doporučení, což je pro mne zpětná vazba, že dělám svou práci správně a s mnoha klienty jsme se stali přáteli. Jsem přesvědčena, že pokud se pro mé služby rozhodnete, najdeme společně řešení realitního obchodu, které bude ušité pro Vás na míru.

Poptat makléřeNemovitosti makléřeWeb makléře
 

Reference spokojených klientů

Lucie a Vladislav Beňadikovi

Paní Šlencová nám zprostředkovala koupi bytu. Spolupráce s ní byla vynikající, o všem nás vždy včas a opakovaně informovala, na dotazy obratem reagovala. Byli jsme příjemně překvapeni profesionálním a přitom lidským přístupem, se kterým se dnes člověk často nesetká. Velice děkujeme!

D. Porubová

S Vaší prací jsme byli OPRAVDU velice spokojeni. Za svůj život jsme poznali dost realitních makléřů a Vy patříte k těm nejlepším. Velmi jsem ocenila, že jsme měli stále přehled o všem, co se dělo, Stále jsme měli od Vás informace. I to, jak jste s námi zvládla naši nepřítomnost v ČB. Vždy jste nám zvedla telefon, anebo se ozvala za chvilku zpět, a toto není vždy samozřejmostí.  Vše jste hezky a dopodrobna vysvětlila. Prostě byla jste báječná. Mějte se moc hezky a až si dám dohromady tu Libnič, ozvu se.

Peťa a Jirka

Děkujeme Míše Šlencové za profesionální přístup k nabízení a prodeji mého bytu. Byt byl v krátké době za požadovanou cenu prodán. Byla jsem velmi spokojená. Ještě jednou děkujeme.

Petr Hála

Paní Šlencová, asi dvěma známým jsem předal Váš kontakt a doporučil Vás jako velmi spolehlivého, erudovaného a příjemného partnera v oblasti realit.

Jan Tůma

S paní Šlencovou jsem prodal svůj dům za předem dohodnutou částku do dvou měsíců. Největším přínosem pro mě bylo, že se o všechno papírování, přepisy na katastru či dodavatele energií, smlouvy a právní konzultace postarala naprosto profesionálně a s osobním přístupem. Velmi mi také pomohlo flexibilní zařízení termínů prohlídek/odhadce/nafocení domu apod. Dále si cením osobně skutečnosti, že i téměř po roce od prodeje se můžu na paní makléřku s čímkoliv v oblasti realit obrátit a ona vždy s úsměvem poradí.

Petra Míšková

Když jsem v roce 2016 chtěla prodat svůj byt v Budějovicích, oslovilo mě mnoha RK. Nemusím se snad zmiňovat, jak jsou někteří realitní makléři vlezlí, nepříjemní, arogantní, suverénní, chamtiví... vlastně jsem původně byt prodávala sama přes internet. Paní Šlencová si mě našla a vlastně svým osobním kouzlem, ani ne tak přesvědčila jako dovedla k myšlence, že přes RK Stejskal to bude lepší volba. V dnešním světě je málo lidí s tak osobním a zároveň profesionálním přístupem, bez jakéhokoliv mazání medu kolem pusy. A opravdu spolupráce byla taková, jak mi bylo slíbeno. Veškerá další komunikace, samotný prodej a následná administrativa proběhly přesně tak, jak by si jen každý přál. A byt se prodal velice rychle.  Asi není co více dodat. Snad jen že přeji mnoho štěstí....

Marcela Maňáková

Vážená paní ředitelko,
dovolte, abych Vám touto cestou poděkovala za úspěšný a velice rychlý prodej mého bytu na Lidické tř., který se uskutečnil tento měsíc. Byla jsem maximálně spokojena s prací makléřky, paní Mgr. Michaely Šlencové, která vyniká příjemným, vstřícným a profesionálním jednáním. Jsem opravdu ráda, že jsem si pro zprostředkování prodeje vybrala právě Vaši kancelář. Přeji Vám i nadále hodně úspěchů a spokojených klientů.

Pamětický

Dobrý den paní Šlencová,
chtěl bych Vám poděkovat za zprostředkování koupě bytu. Váš přístup byl velice profesionální a vstřícný. Budu dále doporučovat.

Miňovských

Dobrý den,
včera jsme s Vámi byli na prohlídce bytu. Byt je opravdu krásný, ale pro nás malý. Nicméně z prohlídky jsme byli velice nadšeni, jste opravdová profesionálka, byt sháníme už delší dobu a nikdy jsme tak podrobnou a uvolněnou prohlídku neměli, vše co jsme chtěli vědět, tak jsme zjistili a komunikace ohledně prohlídky super, takže za nás palec nahoru.

Brožovi

Vážená paní ředitelko,
dovoluji si tímto zaslat poděkování paní Míše Šlencové za realizaci prodeje naší nemovitosti. V roce 2017 jsme se rozhodli pro prodej bytu.  Vzhledem k tomu, že paní Míšu Šlencovou známe od narození, byla naše volba jasná.   Jak jsme během jednání zjistili, vyrostla z malé,  temperamentní a neskutečně podnikavé holčičky, žena inteligentní, milá a vstřícná.  Zpětně musíme konstatovat, že naše volba byla pro nás zároveň výhrou.
Paní Šlencová od počátku jednání prokazovala vysokou profesionalitu a snahu maximálně vyhovět naším dotazům a požadavkům. Vše nám trpělivě a dopodrobna vysvětlila a následně nás osobně či telefonicky informovala o každém provedeném kroku.  Postarala se o veškeré náležitosti potřebné k realizaci prodeje. Od nafocení, prohlídek, administrativy, vyřízení na katastru až po přepis energií.  Prodej bytu za dohodnutou cenu proběhl v rekordním čase k naší naprosté spokojenosti.  Míšo, jsi skvělá profesionálka. RK Stejskal může být pyšná, že Tě má ve svém kolektivu. Určitě Tě budeme dále doporučovat.

Jiří a Jaroslava Peškovi

Vážená paní ředitelko,
Makléřka Vaší RK Mgr. Michaela Šlencová nám velmi pomohla s pronájmem našeho bytu v Budivojově ulici v Č. Budějovicích. Ocenili jsme její profesionalitu, slušnost, ochotu a přístup ke klientům a také to, že nám byla ochotná věnovat čas v době svého volna o víkendu. Přejeme Vám, abyste takových spolupracovníků měla ve Vaší RK co nejvíce a věřte, že pokud by někdo z našeho okolí potřeboval služby RK, určitě mu doporučíme Mgr. Michaelu Šlencovou.

Zuzana Petroušková

Vážená paní ředitelko,
ráda bych touto cestou poděkovala paní Míše Šlencové, se kterou jsme spolupracovali při koupi bytu. Přestože paní Šlencová zastupovala druhou stranu (prodávající), vždy s námi jednala vstřícně a na rovinu. Pokud bych měla v krátkosti popsat paní Šlencovou, řekla bych, že je to žena s ostrými lokty, která nepoužívá žádné kostrbaté sladké řeči, ale jasná fakta, dodržuje termíny a výborně koordinuje - zkrátka profesionál na svém místě. Jsem ráda, že jsme při koupi bytu narazili právě na ni.

Kateřina Šoupová

Vážená paní ředitelko,
chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za koupi bytu v Bezdrevské ulici, která byla realizována paní Mgr. Michaelou Šlencovou a zároveň bych chtěla poděkovat za úžasný přístup právě paní Šlencové. Od samého začátku se paní Šlencová chovala velice příjemně a vstřícně. Vše úžasně vysvětlila a o každém kroku jsem byla jak písemně, tak telefonicky informována. Velice si vážím přístupu paní Šlencové ke svým klientům, protože ne každý toto má a v mé těžké situaci, ve které jsem byla mi toto velice pomohlo. Zároveň velice oceňuji velkou trpělivost, kterou paní Šlencová určitě má. Jsem proto neskonale ráda, že koupě bytu se uskutečnila právě přes užasnou makléřku paní Šlencovou a pokud v budoucnu budu potřebovat služby ohledně realit, určitě se ráda na paní Šlencovou obrátím a též ráda předám doporučení dále. Je skvělé, že i tak v uspěchané době, jako je ta dnešní se najdou lidé, kteří jsou tak báječní jako je právě paní Šlencová.  Velice za vše děkuji a přeji mnoho úspěchů.

Veronika Krátká

Vážená paní ředitelko,
dovolte mi vyjádřit spokojenost s prací paní Mgr. Michaely Šlencové. Během třech měsíců jsem s její pomocí prodala byt malý a zároveň mi pomohla najít byt větší, který po všech stránkách vyhovuje mým současným potřebám. Jsem ráda, že jsem se setkala právě s paní magistrou, protože byla milá, ochotná a vstřícná a až budu potřebovat poradit s prodejem nebo pronájmem další nemovitosti, tak se na ní s důvěrou obrátím.

Jiří a Jaroslava

Děkujeme za profesionální a milý přístup paní M.Šlencové při koupi nemovitosti.

manželé Škardovi

Dobrý den paní ředitelko,
rádi bychom poděkovali Vaší realitní kanceláři, především p. Mgr. Michaele Šlencové za výborné služby při realizaci prodeje našeho bytu. Michaela byla vždy maximálně ochotná, nápomocná a vždy skvěle připravená.
  Děkujeme a přejeme Vám více takových spolupracovníků :)

 

1 170 000 Kč

Větřní

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji byt 1+1 s balkonem, ze kterého je ...

 
Zobrazit nemovitost

9 142 000 Kč

Hluboká nad Vltavou

Prodej zděné novostavby dvojdomu v lukrativní klidné části na okraji města Hl...

 
Zobrazit nemovitost

8 742 000 Kč

Hluboká nad Vltavou

Prodej zděné novostavby dvojdomu v lukrativní klidné části na okraji města Hl...

 
Zobrazit nemovitost

8 142 000 Kč

Hluboká nad Vltavou

Prodej zděné novostavby dvojdomu v lukrativní klidné části na okraji města Hl...

 
Zobrazit nemovitost

7 742 000 Kč

Hluboká nad Vltavou

Prodej zděné novostavby dvojdomu v lukrativní klidné části na okraji města Hl...

 
Zobrazit nemovitost

8 500 /měsíčně

České Budějovice

Nabízíme k pronájmu částečně zařízený pěkný byt 2+1 s balkonem na Lidické tří...

 
Zobrazit nemovitost

neuvedeno

České Budějovice

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji zděný byt 3+1 s balkonem v blízkos...

 
Zobrazit nemovitost

1 695 000 Kč

České Budějovice

Nabízíme k prodeji byt 2+kk v udržovaném původním stavu na českobudějovickém ...

 
Zobrazit nemovitost

Rezervováno

neuvedeno

České Budějovice

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji zděný byt 3+1 v osobním vlastnictv...

 
Zobrazit nemovitost

8 000 /měsíc

České Budějovice

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nebytové prostory o celkové ploše cca 80 m2 ...

 
Zobrazit nemovitost

3 500 000 Kč

České Budějovice

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji podkrovní byt ateliérového typu ve...

 
Zobrazit nemovitost

1 784 000 Kč

Putim

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji pozemek v Putimi o výměře 7.135 m2...

 
Zobrazit nemovitost

4 500 000 Kč

České Budějovice

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji ideální polovinu činžovního domu v...

 
Zobrazit nemovitost

4 500 000 Kč

České Budějovice

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji ideální polovinu vícegeneračního d...

 
Zobrazit nemovitost

neuvedeno

České Budějovice

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu kancelářské prostory v přízemí administrativ...

 
Zobrazit nemovitost

neuvedeno

České Budějovice

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu obchodní prostory v přízemí administrativní ...

 
Zobrazit nemovitost

neuvedeno

České Budějovice

Nabízíme k pronájmu kanceláře v OC Igy v Českých Budějovicích, které se nachá...

 
Zobrazit nemovitost

3 798 /měsíc

České Budějovice

Nabízíme k pronájmu nevybavenou kancelář ve 2. NP administrativní budovy, kte...

 
Zobrazit nemovitost

9 699 /měsíc

České Budějovice

Nabízíme k pronájmu vybavenou dvojkancelář ve 2. NP administrativní budovy, k...

 
Zobrazit nemovitost

19 051 /měsíc

České Budějovice

Nabízíme k pronájmu nevybavenou kancelář v 5. NP administrativní budovy, kter...

 
Zobrazit nemovitost

18 000 /měsíc

České Budějovice

Nabízíme pronájem nebytových prostor vhodných jako restaurace v ulici Ledenic...

 
Zobrazit nemovitost
Všechny nemovitosti
 

Prodané nemovitosti

Prodáno

2 649 000 Kč

České Budějovice

Nabízíme k prodeji zděný byt 2+1 v Puklicově ulici v ČB v blízkosti IGY centr...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

670 000 Kč

Kamenný Újezd

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji zahradu s dřevěnou chatou v zahrád...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

1 996 000 Kč

České Budějovice

Ve výhradním zastoupení nabízíme družstevní byt 1+1, který je předělaný na 2+...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

3 950 000 Kč

Libín

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům před dokončením ve Sla...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

2 690 000 Kč

České Budějovice

Nabízíme prodej zděného bytu 3+1 v osobním vlastnictví v Českých Budějovicích...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

2 599 999 Kč

České Budějovice

Nabízíme k prodeji vkusně zrekonstruovaný družstevní byt 3+1 s lodžií v Český...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

2 590 000 Kč

České Budějovice

REZERVACE: Nabízíme k prodeji pěkný byt 2+kk v osobním vlastnictví v ulici Je...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

2 359 000 Kč

České Budějovice

Nabízíme prodej pěkného družstevního bytu 3+1 s možností převodu do osobního ...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

3 249 000 Kč

České Budějovice

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji zrekonstruovaný byt 3+1 s balkonem...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

4 600 000 Kč

České Budějovice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji zděný dvoupatrový rodinný...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

2 490 000 Kč

České Budějovice

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rekonstruovaný družstevní byt 3+1 ...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

10 900 000 Kč

České Budějovice

Nabízíme k prodeji objekt vhodný k provozu ubytovny. Minimální úpravami lze z...

 
Zobrazit nemovitost
 

© Copyright 2019 RK Stejskal s.r.o. | Dokumenty | Smluvní partneři