Mgr. Veronika Trmatová

Profil realitního makléře

+420 733 248 636

Jmenuji se Veronika Trmatová, vystudovala jsem obchodní právo na vysoké škole a realitní činnosti se věnuji od roku 2011. Prodej nebo koupě nemovitosti patří mezi nejdůležitější rozhodnutí v životě a já Vám mohu nabídnout své dlouholeté zkušenosti, spolehlivost, profesionální a poctivé jednání a přátelský přístup, aby se Vaše rozhodnutí stalo tím správným. Každému klientovi nabízím možnost osobní schůzky s cílem pochopit jeho situaci a navrhnout mu nejlepší řešení. Práce je mým koníčkem a klienti oceňují především můj zodpovědný a lidský přístup, profesionální jednání, pečlivost a spolehlivost. Pokud právě takového makléře hledáte, jsem tady pro Vás, napište mi nebo zavolejte, ráda se s Vámi osobně sejdu.

Mgr. Veronika Trmatová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu se sídlem Školská 231, 373 63 Ševetín, IČ 03803597

Poptat makléře Nemovitosti makléřeWeb makléře
 

Reference spokojených klientů

Jan Dvořák

Dobrý den,
se službami RK Stejskal jsem byl velice spokojený. Paní makléřka Mgr. Veronika Trmatová mi ve všem vyšla vstříc a prodej bytu tak byl pro mě absolutně bez starostí. Na RK oceňuji především profesionalitu, rychlost a spolehlivost. Přemýšlím ještě o prodeji domu v Budějovicích, pokud k němu dojde, využiji opet služeb této kancelare. Každému ji mohu jen doporučit.

Kateřina F.

Ráda bych poděkovala p. Trmatové z realitní kanceláře Stejskal Reality za velmi lidský a profesionální přistup při zprostředkováni pronájmu bytu v Českých Budejovicích. Jednání a domluva s p. Trmatovou byla vždy korektní, příjemné a vstřícné. Na schůzkách byla vždy s předstihem a velmi dobře připravena. Nalezení nového nájemníka proběhlo hladce, ve velmi krátkém čase a pro mě jako pronajímatele bez práce a starostí. Při první schůzce jsem paní Trmatové předala klíče od bytu a dál jsem se již nemusela o nic starat. Z proběhlých prohlídek p. Trmatová samostatně vybrala 3 dle jejího názoru nejvhodnější zájemce a jejich profily poté telefonicky zkonzultovala se mnou. Příprava a odsouhlasení nájemní smlouvy proběhlo po E-mailech. Druhá a poslední schůzka již byla rovnou podpis nájemní smlouvy s vybraným nájemcem a fyzické předání bytu. Využití služeb paní Trmatové mohu jenom doporučit a sama, pokud bude v budoucnu příležitost, se na ní určitě obrátím znovu.

Veronika B.

Děkuji Veronice Trmatové za odborné vedení pronájmu bytu. Samostatnost, profesionalita a rychlost svědčí o erudice této dámy. Doporučuji.

Vlasta Bečvářová

Dobrý den pani Trmatová, moc ráda bych Vám poděkovala za zprostředkování prodeje rodinného domu, který jsem zdědila. Velmi oceňuji Váš profesionální přístup a velmi dobrou a kladnou komunikaci po celou dobu prodeje. Děkuji také za vyřízení všech dokumentů a formalit o kterých jsem ani nevěděla, že se musejí k prodeji vyřídit. Ještě jednou moc děkuji a všem vašim zákazníkům vaše služby vřele doporučiji a už jsem i doporučila.

Kateřina K.

Ráda bych poděkovala paní Mgr. Veronice Trmatové za její profesionální přístup při prodeji našeho domu. Ve výběrovém řízení, které jsem na výběr realitní kanceláře pro prodej domu uspořádala, vyhrála paní Trmatová, a to na plné čáře - právě díky své vysoké profesionalitě a odpovědnému přístupu k práci. Doporučuji.

Spokojená pronajímatelka

Děkuji Veronice Trmatové za její profesionalitu při vedení pronájmu bytu. Obracím se na paní opakovaně. Veronika dokazuje minimální časové nároky na mě, je samostatná, vykazuje profesionalitu a rychlost, která svědčí o erudice této dámy. Doporučuji, spokojená pronajímatelka. V.

 

Nemovitosti makléře

5 900 000 Kč

Chroboly

Nabízíme k prodeji nádhernou šumavskou chalupu v malé obci Leptač, vzdálené 4...

 
Zobrazit nemovitost
Všechny nemovitosti
 

© Copyright 2019 RK Stejskal s.r.o. | Dokumenty | Smluvní partneři