Lenka Havlová

Profil realitního makléře

+420 777 002 028

Lenka Havlová 

Vystudovala jsem Střední průmyslovou školu stavební v Českých Budějovicích. Poté jsem působila 15 let v geodetické firmě jako specialista na GIS a správce Technických map měst. Další zkušenosti a poznatky jsem nasbírala při 3-letém pobytu v USA, kde jsem založila úklidovou firmu zajišťující též přípravu nemovitosti k prodeji. Po několikaleté praxi ve stavebním oboru se mi naskytla příležitost pracovat pro realitní kancelář RK Stejskal.cz. Ráda bych využila své dosavadní zkušenosti a nabídla klientům svůj vstřícný přístup, kvalitní odvedenou práci, spolehlivost a důslednost.

Poptat makléře
 

Reference spokojených klientů

PH

Vážená paní Havlová,
děkuji za maximální ochotu, velkou vstřícnost a za veškerou pomoc. Já nikdy byt nepronajímal, proto mám obavu o vše co jsem si vybudoval. Přál bych si najít takové milé a slušné lidi, jako jste Vy sama. Snad vybereme správně.
Děkuji

PM

Dobrý den vážená paní Kovandová,
ráda bych Vám podala zpětnou vazbu – spokojeného zákazníka vaší realitní kanceláře. Spolupráce s paní Havlovou byla naprosto bez jediného pochybení. Paní Havlová byla vždy k zastižení, nedělalo jí sebemenší problém prohlídky ve večerních hodinách, domlouvání schůzek a řešení různých průběžných dotazů. Jelikož jsem svou nemovitost zadala několika realitním kancelářím, tak paní Havlová byla jediná, která domluvila asi 4 prohlídky a sama vyhledávala potencionální možné nájemce, což se v žádném případě u ostatních realitních kanceláří vůbec neprobíhalo. Jestliže v budoucnu budu muset opět využívat služeb realitních kanceláří, tak vaše realitní kancelář v zastoupení paní Havlové bude u mě vždy prioritní.
S pozdravem

PH

Děkuji paní Havlové a společnosti RK Stejskal za perfektní servis a hladký průběh při zprostředkování koupě domu. Byl jsem překvapen, kolik formalit je třeba doložit úřadům a co vše zajistit, aby se vůbec něco takového mohlo uskutečnit. Já jsem pouze podepsal pár smluv a zbytek za mě vyřídili profesionálové. Tato firma má přidanou hodnotu!…a ačkoli to obvykle nedělám, tak musím doporučit každému, kdo už se rozhoduje udělat další krok ve svém životě a zařídit si vlastní bydlení, aby se nebál oslovit RK Stejskal. Přeji Vám všem hodně úspěchů a spokojených klientů tak jako jsem já

Jana Vondráčková

Paní Havlovou jsem kontaktovala na základě doporučení příbuzné, které paní Havlová pomohla při prodeji nemovitosti. Já osobně jsem s paní Havlovou spolupracovala dvakrát (pronájem a prodej nemovitosti) a v obou případech odvedla velmi profesionální práci a to i přes komplikace, způsobené mým dlouhodobým pobytem v zahraničí. Paní Havlová má výborné znalosti v oboru – vždy zná aktuální legislativu, velmi dobře se orientuje na trhu s nemovitostmi, do detailu pomůže s přípravou prodeje bytu, je rychlá, spolehlivá, důsledná a případné problémy řeší ihned. Spolu se svým lidským a vstřícným přístupem dokresluje profil člověka, se kterým je opravdová radost spolupracovat.

Mgr. Jiří Kopal

Prodej bytu Horní Planá. Po velmi dobré zkušenosti vřele doporučuji realitní kancelář Stejskal, zvláště pak realitní makléřku paní Lenku Havlovou – milou, příjemnou a pracovitou osobu. Zajišťovala perfektní servis s vysokou profesionalitou. Snažila se o rychlý prodej nemovitosti, což se jí nakonec podařilo. Vřele ji všem případným zájemcům doporučuji pro spolehlivost a velké zkušenosti.

Jitka Kvardová

Hodnotím pozitivně znalost prostředí, ochotu pomoci a improvizovat, pokud je to nutné. Děkuji za spolupráci.

JT

Paní Lenku Havlovou musím doporučit všem, kteří se chystají prodávat, či kupovat nemovitosti. Její rychlé, přesné a vstřícné jednání mi vždy bylo potěšením. Zkrátka je to moje nejoblíbenější realitní makléřka!

I. Kloudová

Věděla jsem, že chci Vaši realitní kancelář, připadala mi tak nějak nejznámější a Vás jsem si vybrala podle profilu na webu a podle toho, že jste se mi prostě líbila. A myslím, že jsem vybrala dobře, za vše Vám děkuji.

Jan Schönbauer a Tereza Vlachová

Dobrý den, právě jsme dokončili nákup bytu prostřednictvím RK Stejskal. Paní Havlová byla velmi vstřícná, milá a plně profesionální makléřka. I díky ní celý obchod proběhl naprosto hladce. Děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Dagmar Shefkiu

Děkujeme za bezvadnou spolupráci s Vámi při prodeji našeho bytu a přejeme hodně dalších úspěchů. Srdečné pozdravy.

 

 

© Copyright 2019 RK Stejskal s.r.o. | Právní informace | Smluvní partneři