Kateřina Navrátilová

Profil realitního makléře

+420 777 184 108

Po absolvování povinné školní docházky jsem úspěšně ukončila studium na Obchodní škole v mých rodných Českých Budějovicích. V roce 2010 jsem se rozhodla využít nabídky pana Stejskala a zařadit se do rodiny realitních makléřů v realitní kanceláři Stejskal Č. Budějovice. Při své práci jsem se zprvu orientovala především na prodej rodinných a bytových domů, bytů, pozemků a komerčních nemovitostí. Vedle této klasické realitní činnosti se mou specializací stala i oblast výstavby nových bytů a s tím spojená spolupráce s developerskými společnostmi. V průběhu roku 2018 jsem dostala nabídku vstoupit do vedení společnosti a od té doby zastávám funkci ředitelky realitní kanceláře Stejskal. Víc než kdy jindy si nyní z této pozici uvědomuji, že jedině spokojený klient je výsledkem, ke kterému ve své práci směřuji a ke kterému se snažím vést i své kolegy-makléře. Věřím, že všichni, kteří se mnou spolupracovali a spolupracují již poznali, že se má práce pro mě stala koníčkem a jsem jí schopna obětovat čas a energii, která se mi vrací v podobě spokojených obchodních partnerů. Důkazem toho jsou výsledky mé a celé naší realitní kanceláře.

Kateřina Navrátilová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu se sídlem E.Beneše 679/33, České Budějovice, IČ 73519910

Poptat makléřeNemovitosti makléřeWeb makléře
 

Reference spokojených klientů

Plosová H.

Dobrý den paní Navrátilová a pane Svobodo,
vyjadřuji vám své poděkování za úspěšnou nájemní transakci. Je s vámi výborná spolupráce.
Přeji pěkný den.

Honza

Dobrý den,
to se nedá ani hodnotit. Na stejnou stupnici s jinými realitními makléři, popřípadě realitními kancelářemi, se nevejdete. Jste o pár tříd výše. Shrnul bych to jedním slovem a to SUPER. Z vašeho jednání s lidma by si měli vzít jiný realitní kanceláře příklad a nejspíše by ubylo naštvaných lidí.

Stašek

Rád bych poděkoval makléřce Kateřině Navrátilové z RK Stejskal, za ochotu a zjištění veškerých potřebných informací o pozemku, který jsem poptával. Měla připravenou veškerou dokumentaci, ochotně absolvovala prohlídku pozemku dle mých časoých možností a poskytla kompletní servis. V přístupu paní Navrátilové není co vytknout. Jen více takovýchto kompetentních makléřů!

AB

Profesionalita, spolehlivost, rychlost, pružnost, osobní přístup, vysoce nad rámec předpokládaných činností realitního makléře – to je jen několik málo slov charakterizujících paní Navrátilovou a pana Svobodu. Vřele doporučuji všem!

manželé Němečkovi

S paní Katkou Navrátilovou i jejím asistentem panem Jakubem Svobodou jsme byli velice spokojeni po celou dobu naší, více než roční spolupráce. Problémy a nenadálé situace, které nastaly v průběhu výstavby našeho nového bydlení vyřešily oba makléři vždy k naší spokojenosti. Tímto jim oběma děkujeme za odvedenou profesionální práci.

Nedvěd

Dobrý den,
rád bych poděkoval za vstřícné a milé jednání při koupi bytu v novostavbě na Včelné. S paní Navrátilovou a panem Svobodou byla radost obchodovat a určitě bych doporučil všem se obrátit na realitní společnost Rk Stejskal.

Manželé Švecovi

Vážená, paní ředitelko,
přejeme Vám i celému vašemu kolektivu RK Stejskal krásné prožití svátků vánočních a hlavně hodně zdraví, štěstí, pohodu a hodně prodaných nemovitostí v roce 2022. Zároveň nám dovolte, poděkovat Vám osobně a hlavně paní makléřce Ing. Lence Marešové za velmi profesionální služby při prodeji našeho pozemku v letošním roce. Byli jsme s Vašimi službami velmi spokojeni a pevně věříme, že naše spolupráce bude pokračovat i v roce 2022.

 

Prodané nemovitosti

Prodáno

10 250 000 Kč

České Budějovice

Snili jste o bydleni v moderním, světlém bytě se zahradou v Českých Budějovic...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

4 100 000 Kč

České Budějovice

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 3+1 s balkonem a obytnou plochou 80m2. Byt...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

6 500 000 Kč

Plav

Stavební pozemek v obci Plav u Českých Budějovic o celkové ploše 2 529 m2. Na...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

11 990 000 Kč

České Budějovice

Prodej rodinného domu 5+1 s podkrovím, komerčním prostorem, zahradou a nedoko...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

8 100 000 Kč

Boršov nad Vltavou

Prodej samostatně stojícího rodinného domu 4+kk s parkovacím stáním v Boršově...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

3 399 000 Kč

České Budějovice

Prodej novostavby bytu 3+kk se zahrádkou (189 m2) a parkovacím stáním v lokal...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

5 170 000 Kč

Staré Hodějovice

Prodej novostavby samostatně stojícího rodinného domu, Staré Hodějovice. Zast...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

3 390 000 Kč

Včelná

Prodej zděného bytu 3+kk s balkonem v ulici Tikalova, Včelná. Byt o celkové p...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

3 690 000 Kč

Včelná

Prodej zděného bytu 3+kk s balkonem v ulici Tikalova, obec Včelná. Byt o celk...

 
Zobrazit nemovitost
 

© Copyright 2019 RK Stejskal s.r.o. | Dokumenty | Smluvní partneři