Bc. Jakub Svoboda

Profil realitního makléře

+420 728 867 740

Jmenuji se Jakub Svoboda a od roku 2014 se pohybuji v realitách. Již v dětských a pubertálních letech jsem snil a plánoval věci spojené s realitami. V roce 2016 jsem úspěšně dokončil bakalářské studium na Ekonomické fakultě na Jihočeské univerzitě. Toto studium mě naučilo mnoho praktických věcí o podnikání a o poskytování těch nejlepších služeb Vám – klientovi, ale pravá praxe v RK Stejskal.cz s.r.o. mi ukázala, jak poctivé podnikání funguje v reálném světě. V současné době tvořím s p. Kateřinou Navrátilovou ideální realitní tým… Jakub Svoboda jako expert přes profesionální servis pro klienty, díky mému vzdělání praktické využití moderních reklamních technologii, marketing a individuální osobní přístup k Vám – ke klientům. Spojení dvou makléřů vytváří dokonalou kombinaci pro osobní a efektivní přístup k Vám jako ke klientům a díky tomuto spojení jsme schopni kombinovat zkušený osobní přístup za přítomnosti moderních technologií, které se vyžadují a jsou nezbytnou součástí pro nastupující generaci. PS: Své klienty chceme nejen spokojené, ale především nadšené – proto se 1 klientovi věnují minimálně 2 lidé!!!!

Poptat makléře
 

Reference spokojených klientů

Plosová H.

Dobrý den paní Navrátilová a pane Svobodo,
vyjadřuji vám své poděkování za úspěšnou nájemní transakci. Je s vámi výborná spolupráce. Přeji pěkný den.

Štěpán Pykal

Dobrý den paní ředitelko,
rád bych touto cestou poděkoval Vašemu realitnímu makléři panu J. Svobodovi za perfektní, velice profesionální a lidský přístup při prodeji našeho bytu. Velice si vážím profesionálního jednání pana Svobody. Prodej byl velice rychlý a bez problémů. Pokud budu moci, velice rád Vás doporučím. Děkuji za to, že i v této době stále existuje korektní společnost a zaměstnanec. Ještě jednou veliké díky za vše panu Svobodovi. Přeji úspěch RK Stejskal.

Josef Sedlář

Vážený pane Svobodo,
musím Vám poděkovat za skvěle odvedenou práci. Svěřil jsem Vám prodej mého bytu s umírněným optimismem, ale vše nakonec dopadlo nad mé očekávání. Za Vámi stanovenou cenu se nakonec byt podařilo prodat k mé absolutní spokojenosti. Váš přístup byl profesionální a tak to zkrátka má být.

Stašek

Dobrý den,
to se nedá ani hodnotit. Na stejnou stupnici s jinými realitními makléři, popřípadě realitními kancelářemi, se nevejdete. Jste o pár tříd výše. Shrnul bych to jedním slovem a to SUPER. Z vašeho jednání s lidma by si měli vzít jiný realitní kanceláře příklad a nejspíše by ubylo naštvaných lidí.

AB

Profesionalita, spolehlivost, rychlost, pružnost, osobní přístup, vysoce nad rámec předpokládaných činností realitního makléře – to je jen několik málo slov charakterizujících paní Navrátilovou a pana Svobodu. Vřele doporučuji všem!

 
 

© Copyright 2019 RK Stejskal s.r.o. | Dokumenty | Smluvní partneři