Hynek Ira

Profil realitního makléře

+420 775 075 175

Hynek Ira po absolvování pražského gymnázia vystudoval Vysokou technickou školu elektrotechnickou. Po krátké praxi v oboru obrátil své kroky obchodním směrem. Po mnoho let zastával pozice obchodních zástupců v tuzemských i zahraničních firmách. V roce 2010 se rozhodl zařadit do rodiny realitních makléřů v realitní kanceláři Stejskal České Budějovice. Při své práci si zakládá především na perfektní komunikaci s klienty na základě dlouholetých zkušeností. Svým klientům nabízí komplexní poradenství přizpůsobené jejich individuálním potřebám. Každou práci vykonává s maximálním nasazením, kde právě spokojený klient je jeho největší odměnou.

Poptat makléře
 

Reference spokojených klientů

LR

Dobrý den paní Kovandová,
chtěl bych poděkovat Vaší kanceláři a zejména panu Hynku Irovi za perfektně odvedenou práci při prodeji bytu V Českých Budějovicích. Pan Ira mi již před rokem za velmi krátkou dobu sehnal nájemníky a v tomto roce mi stejný byt úspěšně prodal. Oceňuji jeho jednání, komunikaci, přesnost a především znalost problematiky a místní komunity. Jsem spokojen jak s cenou, tak i relativně krátkou dobu prodeje. Jen tak dále! Pokud budu v oblasti realit něco v budoucnu potřebovat, určitě se na pana Iru obrátím.

JC

Vážená paní ředitelko H. Kovandová,
velmi ráda Vás informuji, že jsem obdržela vynikající služby, a to v obchodním případě – koupě nemovitosti, od Vašeho zaměstnance pana Hynka Iry. Případ byl složitý, protože já jsem momentálně stále v Anglii a pan Hynek Ira mi velmi profesionálně umožnil koupi domu v Čechách. Pan Ira mi všechno řádně vysvětlil k zajištěná veškeré potřebné dokumentace ke koupi, zkoordinoval setkání s právníkem a prohlídku nemovitosti. Jsem velice vděčná za jeho služby. Pan Ira je profesionální ve své práci, velmi příjemný a zodpovědný salesman. Mockrát děkuji za všechny vynikající služby poskytnuté Vaším zaměstnancem. S úctou a pozdravem.

JB

Dobrý den,
byl jsem velmi spokojen s prací Vaší kanceláře a zvláště pak pana Hynka Iry při zprostředkování koupě bytu. Jeho seriozní a profesionální přístup ve mě zlomil počáteční nedůvěru k tomuto způsobu obchodu a případně v budoucnu se s důvěrou obrátím opět na Vaši firmu.

JT

Chtěl bych touto formou poděkovat za pomoc, kterou nám poskytl pan Hynek Ira. Obrátil jsem se na pana Iru, poté co jsme před pěti roky kupovali dům a on zprostředkovával tento prodej. Přesto, že jsem moc nevěřil, že po takové době se kdokoli námi oslovený bude snažit pomoci, tak pan Ira se našemu problému věnoval a to dokonce s pozitivním výsledkem. Ještě jednou děkuji.

 

© Copyright 2019 RK Stejskal s.r.o. | Právní informace | Smluvní partneři