Hynek Ira

Profil realitního makléře

+420 775 075 175

Hynek Ira po absolvování pražského gymnázia vystudoval Vysokou technickou školu elektrotechnickou. Po krátké praxi v oboru obrátil své kroky obchodním směrem. Po mnoho let zastával pozice obchodních zástupců v tuzemských i zahraničních firmách. V roce 2010 se rozhodl zařadit do rodiny realitních makléřů v realitní kanceláři Stejskal České Budějovice. Při své práci si zakládá především na perfektní komunikaci s klienty na základě dlouholetých zkušeností. Svým klientům nabízí komplexní poradenství přizpůsobené jejich individuálním potřebám. Každou práci vykonává s maximálním nasazením, kde právě spokojený klient je jeho největší odměnou.

Poptat makléře Nemovitosti makléře
 

Reference spokojených klientů

Petr Maršík
jednatel společnosti
FEROSPOJ s.r.o.

Dobrý den, Vážená paní Navrátilová,
jmenuji se Petr Maršík a byl jsem v letošním roce Vaším (RK Stejskal) zákazníkem, prodával jsem skrze Vás svou nemovitost. Tímto bych Vám, Vaší společnosti a zejména panu Hynku Irovi rád poděkoval za zrealizování prodeje mého bytu na Vltavě. Ač nemohu říci, že se tak stalo bez "porodních bolestí", které nám tento rok přinesl (COVID + náhlá smrt paní Mgr. Staňkové). Musím však konstatovat, že pan Hynek Ira vždy zachoval chladnou hlavu a veškeré překážky jsme společně zdárně překonali. Tímto mu ještě jednou děkuji za odbornost, profesionalitu a lidský přístup. Doufám, že máte takových makléřů více.
Ještě jednou děkuji za spolupráci a přeji Vám i panu Irovi, mnoho dalších prodaných nemovitostí.
S přáním hezkého dne

Ing. Lukáš Růžička

Dobrý den paní Kovandová,
chtěl bych poděkovat Vaší kanceláři a zejména panu Hynku Irovi za perfektně odvedenou práci při prodeji bytu V Českých Budějovicích. Pan Ira mi již před rokem za velmi krátkou dobu sehnal nájemníky a v tomto roce mi stejný byt úspěšně prodal. Oceňuji jeho jednání, komunikaci, přesnost a především znalost problematiky a místní komunity. Jsem spokojen jak s cenou, tak i relativně krátkou dobu prodeje. Jen tak dále !
Pokud budu v oblasti realit něco v budoucnu potřebovat, určitě se na pana Iru obrátím.

Jiřina Cihlová

Vážená paní ředitelko H. Kovandová,
velmi ráda Vás informuji, že jsem obdržela vynikající služby, a to v obchodním případě – koupě nemovitosti, od Vašeho zaměstnance pana Hynka Iry. Případ byl složitý, protože já jsem momentálně stále v Anglii a pan Hynek Ira mi velmi profesionálně umožnil koupi domu v Čechách. Pan Ira mi všechno řádně vysvětlil k zajištěná veškeré potřebné dokumentace ke koupi, zkoordinoval setkání s právníkem a prohlídku nemovitosti. Jsem velice vděčná za jeho služby. Pan Ira je profesionální ve své práci, velmi příjemný a zodpovědný salesman. Mockrát děkuji za všechny vynikající služby poskytnuté Vaším zaměstnancem. S úctou a pozdravem

Jiří Bauer

Dobrý den,
byl jsem velmi spokojen s prací Vaší kanceláře a zvláště pak pana Hynka Iry při zprostředkování koupě bytu. Jeho seriozní a profesionální přístup ve mě zlomil počáteční nedůvěru k tomuto způsobu obchodu a případně v budoucnu se s důvěrou obrátím opět na Vaši firmu.

Jan Dubenský

Jmenuji se Jan Dubenský a na podzim minulého roku jsem si přes Vaši realitní kancelář koupil byt na adrese Husova třída 1777/131, České Budějovice 2. Prodej zprostředkoval pan Hynek Ira. Spolupráce s ním byla neocetilná. Za celou dobu jsem neměl jediný problém. Rád ho doporučím svým známým a nebráním se případné budoucí spolupráci.

Robert Hladík

Dobrý den pane Iro,
také Vám děkuji za vstřícnost, kterou jste nám projevil v rámci Vašich možností. Věřím, že jak nám tak Vám je zřejmé, že jsme celou systematiku prodej fa. Artes zajistili s bratrem, vyjma úschovny u paní doktorky Zemanové ( taktéž velice milá osoba, jako Vy ). Tím, že RK Stejskal trval na sepsání rezervační smlouvy, kterou jsme nemohli z logických důvodů podepsat, tak nám vznikl vícenáklad pro našeho právního nástupce. Chápu, že Vy s tím nemůžete nic dělat, protože máte interní pravdla v rámci RK, ale pro nás to bylo velké negativum. S tím ale asi nedokážete nic dělat.
Určitě se na Vás i na RK v budoucnu obrátím pokud budu potřebovat řešit záležitosti ohledně nemovitostí. Věřím, že v této problematice jste profesionální společností a jak jsem psal výše, Váš přístup byl pro mně velice vstřícný a starostlivý.
Toto jsou mé postřehy a pokud chcete, tak je tedy mohu poslat s Vaším svolením Paní Kovandové. Ještě jednou Vám velice děkuji za Vaši součinnost s prodejem fa. Artes

Dezortová

Vážená paní ředitelko,
Ráda bych touto cestou chtěla poděkovat panu makléři Irovi za bezvadný a lidský přístup při prodeji naše rodinného domu.Přesto že byly rodinné komplikace byl velmi nápomocen ke  zdárnému ukončení prodeje.Ještě jednou díky a přeji Vám jen tak kvalitní zaměstnance jako je pan Ira.

Beckerovi

Dobrý den, paní Navrátilová,
rádi bychom touto cestou ještě jednou poděkovali za Vaši pomoc, nadstandardní ochotu a hlavně skvělý lidský přístup po celou dobu, kdy jsme řešili koupi bytu v Rezidenci Ledňáček a současný prodej bytu ve Vidově.

Rádi bychom tímto také poděkovali panu Irovi. Za jeho profesionální přístup a svědomitou přípravu všech náležitostí při prodeji našeho bytu a veškeré komunikaci a také při naší koupi bytu v Ledňáčkovi. I přes nepříznivou pandemickou situaci a dokonce onemocnění samotného p. Iry se vše stihlo ve velmi krátkém čase a až na drobné škobrtnutí ohledně termínu nastěhování bylo vše v nejlepším pořádku a k naší velké spokojenosti. Za což jsme velmi rádi.

Spolupráce s p. Irou jako zástupcem RK Stejskal byla skvělá a rozhodně doporučeníhodná. Znovu se potvrdilo, jak se vyplatí obrátit se na profesionály. Budeme-li my, nebo někdo v našem okolí potřebovat realitní služby, s klidným svědomím a hlavně velmi rádi doporučíme Vaše služby! Stejně tak můžete naše díky zveřejnit na vašich stránkách – nenašli jsme tuto možnost přímo.

Děkujeme

Beckerovi

Vážená paní ředitelko,
v nedávné době jsem řešil přes vaši kancelář prodej nemovitosti - bytového domu v Českých Budějovicích. Tento obchod měl na starosti váš makléř p. Hynek Ira. Přes mé počáteční pochybnosti o prodeji přes RK jsem byl velice mile překvapen. Pan Ira se případu ujal s profesionálním přístupem a nakonec se mu podařilo mou nemovitost prodat za cenu, kterou jsme si na začátku obchodu domluvili. Pan Ira mne zodpovědně informoval o veškerých postupech, zajišťoval prohlídky se zájemci a nakonec se postaral i o bezproblémový převod vlastnictví včetně všech souvisejících úkonů.

S prací vašeho makléře jsem byl po všech stránkách spokojen a pochopil jsem, že některé záležitosti je třeba opravdu řešit s odborníky v daném oboru. Tím pan Ira bezesporu je a já ho budu rád doporučovat v případě dalších realitních obchodů. Přeji vám mnoho spokojených klientů a ještě jednou děkuji za poskytnuté služby. S pozdravem František Ondřich

Ing. Michal Slovák

Byli jsme naprosto spokojeni s realitním servisem, který pan Hynek Ira poskytuje. Pokud chcete prodat/koupit nemovitost, neváhejte svěřit prodej/poptávku právě jemu. Je to člověk s profesionálním přístupem, dokáže se vším poradit a zajistí kompletně vše, co je potřeba k úspěšnému prodeji/koupi. Výborná, rychlá a profesionální spolupráce s panem Irou, proto doporučujeme všem, kteří chtějí, aby jejich realitní transakce proběhla hladce.
Děkujeme a určitě doporučujeme.

Jitka Benediktová

Dobrý den pane Iro,
velmi děkuji za Vaši práci a Váš profesionální přístup k prodeji lesního pozemku Mohuřice. Po celou dobu trvání transakce jste byl vždy informovaný, ochotný komunikovat a vždy byla patrná Vaše snaha dovést obchod k úspěšnému konci. Nepochybovala jsem, že se to s Vámi podaří. Přeji Vám mnoho dalších úspěšných pracovních dnů.

 

Nemovitosti makléře

Rezervováno

3 490 000 Kč

Nové Hrady

Předmětem prodeje jsou 2 rodinné domy spojené společným dvorem v blízkosti ná...

 
Zobrazit nemovitost

5 399 000 Kč

České Budějovice

Předmětem prodeje je zděný byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 v centru...

 
Zobrazit nemovitost

1 500 000 Kč

Volfířov

Předmětem prodeje je venkovské stavení v Brandlíně, malebné menší obci na okr...

 
Zobrazit nemovitost

4 500 000 Kč

Trhové Sviny

Předmětem prodeje je dvoupatrový zděný dům v samotném centru obce Trhové Svin...

 
Zobrazit nemovitost

18 990 000 Kč

Jindřichův Hradec

Prodej pozemku v průmyslové zóně Jindřichův Hradec - Dolní Skrýchov. Pozemek ...

 
Zobrazit nemovitost
Všechny nemovitosti
 

Prodané nemovitosti

Prodáno

2 100 000 Kč

Ledenice

Prodej zděné patrové chaty u Zborova v dojezdové vzdálenosti 15 minut od Č. B...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

12 500 000 Kč

České Budějovice

Prodej dvoupatrového činžovního domu v blízkosti OC Igy v širším centru Č.Bud...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

840 000 Kč

Roudné

Prodej pozemku v katastru obce Roudné u ČB. Pozemek je v rovině, obdélníkovéh...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

699 000 Kč

Slavče

Prodej lesního pozemku v kú. obce Mohuřice, katastrální území Slavče u Tr.Svi...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

3 100 000 Kč

Vidov

Předmětem prodeje je moderní prostorný byt v OV o dispozici 2+1 ve Vidově. Na...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

900 000 Kč

Dříteň

Prodej pozemku schváleného územním plánem obce k výstavbě objektu určeného k ...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

1 790 000 Kč

České Budějovice

Prodej bytu v osobním vlastnictví o dispozici 1+1 a výměře 34 m2 . Byt se nac...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

3 350 000 Kč

České Budějovice

Prodej zajímavého bytu s lodžií o dispozici 3+1 na sídlišti Vltava v Českých ...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

1 240 000 Kč

Lipí

Pozemek pro stavbu rodinného domu v Lipí, obci vzdálené cca 10 km od centra Č...

 
Zobrazit nemovitost

Pronajato

9 000 /měsíčně

České Budějovice

Pronájem velmi pěkného světlého bytu o dispozici 2+1 ve 3. patře bytového do...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

2 496 000 Kč

České Budějovice

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji zajímavě řešený byt o...

 
Zobrazit nemovitost

Pronajato

7 500 /měsíčně

České Budějovice

Pronájem mezonetového podkrovního bytu 2+kk v centru Č.Budějovic. Byt má ploc...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

12 000 000 Kč

České Budějovice

Předmětem prodeje je velký obchodní prostor na frekventovaném místě v centru ...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

2 930 000 Kč

České Budějovice

Prodej nadstandardně velkého bytu v osobním vlastnictví o dispozici 2 + kk. ...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

4 100 000 Kč

České Budějovice

Prodej rodinného domu v ulici U cihelny, České Budějovice (Suché Vrbné) Dům s...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

2 149 000 Kč

České Budějovice

Prodej velkého prosvětleného bytu v osobním vlastnictví na sídlišti Šumava v ...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

2 450 000 Kč

České Budějovice

Prodej bytu v osobním vlastnictví ve zděném domě v blízkosti OC Igy v Č.Buděj...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

4 990 000 Kč

České Budějovice

Prodej zděného patrového domu s parkovacími místy v objektu. Dům se nachází ...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

10 999 000 Kč

Srubec

Předmětem prodeje je RD o dispozici 6+kk na Srubci u Č.Budějovic. Dům má 2 po...

 
Zobrazit nemovitost

Prodáno

3 490 000 Kč

Nové Hrady

Předmětem prodeje jsou 2 rodinné domy spojené společným dvorem v blízkosti ná...

 
Zobrazit nemovitost
 

© Copyright 2019 RK Stejskal s.r.o. | Dokumenty | Smluvní partneři