Eliška Pivonková

Profil realitního makléře

+420 739 112 277

Eliška Pivonková 

Jmenuji se Eliška Pivonková a v současné době tvořím realitní tým s úspěšnou makléřkou Danou Pivonkovou, která se obchodní činností věnuje od roku 1998. Naše spolupráce s RK Stejskal.cz je pro klienta jistota, že zvolil správného partnera při prodeji nemovitosti. PROČ JÁ JAKO MAKLÉŘ??? Profesionální focení nemovitostí, kvalitní příprava nemovitostí k prodeji (Home Staging), prodej Vaší nemovitosti za nejvyšší možnou cenu, znalost trhu a orientace v postupech financování a právních souvislostech, 100% péče o Vaši nemovitost po celou dobu prodeje, přátelský přístup nejen v průběhu obchodu, ale i poté, Napište mi nebo zavolejte, ráda se s vámi sejdu na osobní schůzce. Mým cílem je vždy spokojený klient

Eliška Pivonková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu se sídlem Lhota 69, 373 12 Mladošovice, IČ 08847550

Poptat makléřeNemovitosti makléřeWeb makléře
 

Reference spokojených klientů

Jan Dolan

Dobrý den,
dovolte mi touto formou poděkovat za hladký průběh koupě nemovitosti v Borovanech přes RK Stejskal a přístup Dany a Elišky Pivonkové, které mi byli dobrými rádci během celého procesu vyřízení všech náležitostí.

Ivana Hniličková

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za profesionální přístup při prodeji naší nemovitosti a zároveň za pomoc při hledání bytu pro našeho bratra. Přístup, laskavé a ochotné jednání p.Pivoňkové a její dcery Elišky bylo přikladné.

Kateřina Svatoňovská

Dobry den,
touto cestou bych chtela moc podekovat pani Pivonkove a jeji dceri Elisce. Kupovala jsem byt v Ceskych Velenicich a jejich profesionalni jednani i chovani.vstricnost a ochota. Prosim vyridte jim muj dik. Za kupujici Svatoňova Kateřina a za kupujici pani Hankova. Jeste jednou dekuji RK Stejskal. Mejte hezky den.

Ing. Michal Mašek

Dobry den,
chtěl bych Vám touto cestou moc poděkovat za průběh koupě bytu v Třeboni. Přístup Vaší kanceláře, konkrétně paní Dany Pivonkové a paní Elišky Pivonkové, byl více než profesionální, korektní a lidský. Všechny potřebné a objektivní informace byly sděleny hned na první schůzce. Vše, co při jednáních zaznělo, na čem se dohodlo, vždy platilo a úkony byly prováděny obratem bez sebemenších zádrhelů časových či věcných.

Za tento přístup bych chtěl ještě jednou Vaší kanceláři poděkovat a popřát mnoho dalších úspěchů paní Daně Pivonkové a paní Elišce Pivonkové.

Dobry den,
chtěla bych touto cestou velmi ocenit práci p. Dany a Elišky Pivonkové při realizaci prodeje mojí chaty. Velmi milé a profesionální vystupování, skvělá příprava a prezentace nemovitosti. Velmi rychlé zvládnutí celé transakce. Takto skvěle jsem si ani nepředstavovala že to proběhne. Jsou moc fajn, rozhodně je budu všem doporučovat a pokud budu sama ještě někdy potřebovat realitní služby, určitě se obrátím na Vaši společnost a obě makléřky Pivonkovy. Velký dík.

 
 

© Copyright 2019 RK Stejskal s.r.o. | Dokumenty | Smluvní partneři